www.sudzibas.lv DzīKS "Vefietis" Juglā Slīdoši tarifi jeb namsaimnieku Afēra?

DzīKS "Vefietis" Juglā - Slīdoši tarifi jeb namsaimnieku Afēra?

Salīdzinot viena gada rēķinus atklāju mazu Namu apsaimniekotāja šaizīti, ka katru mēnesi izcenojums par 1m3 auksto, karsto ūdeni mainās to dārgāk to lētāk - kaut cenu regulators ir noteicis vienu izcenojumu un to tik bieži nemaina, bet ja maina tad publiski par to iedzīvotājiem paziņo.
Tāpat par citiem komunaliem maksājumiem.
Sekojiet saviem rēķiniem un salīdziniet tos, kā arī sekojiet par tarifu maiņu massu mēdijos u.c.

Tarifam ir jābūt stabilam.

D dumpigais 31.01.2009

Tik atklāti zog un paliek nessodīti...
Es arī atklāju rēķinos ko nelāgu - Tas ir mēs maksājam par ūdens patēriņu pēc skaitītāja rādījuma, bet te vēl jāmaksā par kautkādiem ūdens zudumiem.
Man tak ir skaitītājs un man pie kājas kurā vietā viņiem kaut, kas zūd. Lai meklē un labo - tad nezudīs.
Aizgāju pie apsaimniekotāja un teicu, ka man mājās (dzīvoklī) pazuda 100 000LVL un šo zudumu vajadzētu apsaimniekotājam kaut kā atrast un atdot man to naudiņu ...
Redzētu viņa sejas izteiksmi...Pēc tam vairs rēķinos tādas muļķības neredzēju.

L LLLL 31.01.2009

Kamēr mājas iedzīvotāji zags ūdeni...apejot skaitītājus dzīvoklī..., tikmēr būs ūdens patēriņa starpības uz māju un to ir jāapmaksā dzīvokļu īrniekiem, īpašniekiem. NAmu apsaimniekotājam ir jāveic skaitītāju rādijumu pārbaude dzīvoklī. BET jaa dzīvokļa īpašnieks apsaimniekotāju nelaiž iekšā... tad neko. Tāpat veicot skaitītāju metereoloģisko pārbaudi, var sarunāt, ka skaitītāju uzstādītājs (SIA "X") uzraksta aktā, ka jaunajiem skaitītājiem ir par simts kubiem vairāk. U tā tad pārējie iedzīvotāji viņa vietā samaksā tos smts kubus ūdens, kamēr zaglis sniedz namu apsaimniekotājam, ka viņam nav ūdens patēiņš. :)

R Rūgta,bettaisnība 02.03.2009

Es ziemā karsto ūdeni ņemu no apkures radiatoriem jo par to jau esmu samaksājis.