www.sudzibas.lv Dzīks Kojusala ļoti slikta apsaimniekošana

Dzīks Kojusala - ļoti slikta apsaimniekošana

Katastrofāla apsaimniekošana. Kojusalas iela 25. Šodien ap pusdienas laiku beidzās jebkāda ūdens padeve. Protams, bez brīdinājuma. Ēkas augšstāvā remonti. Līdz plkstn. 22 ūdens nav. Paziņojuma nav. Nav arī ūdens piegāde no Rīgas ūdens automašīnām (aukstais ūdens - pamatpakalpojums). Cilvēki brauc uz veikaliem un nes ūdens pudeles. Pabrīdināt nevarējāt? Konlkrētajā mājā katastrofa ar karsto ūdeni, kad tas ir. Nepareiza termoregugulācija (drīzākais). Karstais ūdens ir reti, lai gan jāmksā ir. Jāceļas 6 no rīta, lai var nomazgātes. Nepaspēsi - mazgāzsies ar auksto. Lai arī nav uzkrājuma fonda, nenormāli lieli rēķini - 25 kv.m. dzīvoklis - par janvāra mēnesi 92 eur. Pati sliktākā kompānija apsaimbniekotāju tirgū. RNP var sev sist uz pleca un bučots viens otru, jo tik slikti neapsaimnieko neviens.