www.sudzibas.lv Dziesma 2013 / Eirovīzija Atlase Nez kur ir lielaaka korupcija - LV politikaa vai shinii piilju diikja konkursaa??

Dziesma 2013 / Eirovīzija Atlase - Nez kur ir lielaaka korupcija - LV politikaa vai shinii piilju diikja konkursaa??

Es gribu izteikt savas domas par Eirovizijas atlases konkursaa (Dziesma 2013) notiekosho. Piilju diikja "shovbiznesaa" korupcijaa kaa LV politikaa un veel trakaak!

Es nesaprotu kaa tas var buut! Ir taksh skaidri redzams, ka tur notiek shmauksnanaas; kaapeec to neviens neizmeklee un tiem zagljiem un kraapniekiem neliek nest atbildiibu???

Nee, nu shogad jau nebija tik bezkauniigi... vai nu bija noticis briinums... uzvareet ljaava tiem, kas ciiniijaas saviem speekiem un bija to pelniijushi.

TIE, PROTAMS, IR "PER" PUISHI AR DZIESMU "HERE WE GO"!

Liels prieks par vinjiem!

Es suudzos par to, ka ir tachu skaidri redzams, ka pusfinaalaa (un finaalaa) lielaakaa dalja daliibnieku tika iebiidiiti par naudu. Vai arii ar sakaru paliidziibu, kaa tas notika pagaishgad ar Anmariju. Cilveeki jau nav TIK debiili, lai par ko tik nesakariigu, kaa shogad izvirziitaas dziesmas, balsotu!

VISI BALSOJA PAR NIKO (to es zinu 100%); superfinaalaa bija jaabuut 3 dziesmaam (tikai shiis dziesmas bija konkurentspeejiigas Eiroviizijai):

- PeR "Here We Go"
- Niko "One"
- Headline "Love"

... bet superfinaalaa peekshnji uzpeld divas tirgus baabas/kolhoznieces, par kuraam vispaar neviens nebalsoja! Nu, vismaz ja cilveeks nav beigta bremze vai gariigi atpalicis, tad nebalsotu. Balsis bija sapirktas / saviltotas, tas tachu skaidri redzams! Nav jaabuut ekspertam.

Man nav skaidrs kaadaa veidaa superfinaalaa iekljuva taas divas zosis!? Bet labi, ka abaam balsis bija sapirktas tikai LIIDZ superfinaalam! Neticu, ka par taadam Ritovām un Poļakovām vispaar kads balsoja. Ja nebuutu apmaksaats, vispaar pat pusfinaalaa neiekljuutu. Tas tachu ir aarpraats; kaa var ko taadu izvirziit internacionaalam konkursam!?

RITOVA - kauns klausities. Gabals pirmsskolas vecuma siikaljaam. Kaads pirmklasnieks, ar beernudaarza liimenja anglju valodas zinaashanaam, buutu speejiigs sakariigaaku pantinju sacereet, un arii labaak nodziedaatu. Nozheelojami primitiiva popsa; Eiropaa pa galam izsmietu. Domaaju, ka kaut ko dumjaaku un nesakariigaaku buutu gruuti izdomaat. Sakiet man luudzu, kas - KAS??? - par kaut ko tik debiilu balsotu? Nu, neticu, ka Latvijaa eksistee TIK neadekvaati cilveeki, kam kas taads vareetu likties pievilciigs. Neesam tachu atpalikushu redneku zeme!

POĻAKOVA - karteejaa "talantu" fabrikas pabira, kas tik to prot ka gaudot un rokas vicinaat. Latvija tieshi taadas dunjkas katru gadu suutiija un katru gadu izgaazaas. Dziesma - galiigs sviests, bez satura, un veel plagiaats. Galiigi tizls izpildijums. Un paskats nozheelojams - nolietota siņušņica; tikai treniņbikses truukst! Labaakajaa gadiijumaa der vieteejaas dzertuvees alkaanus izklaideet. Purchika tirguu ir viena dzertuve, kur taadu "dziedaataaju" pa palnai. Tur pat, droshi vien, arii sho izraka.

Nee, nu kaadaa veidaa TAADI supermeesli tiek izbiidiiti superfinaalaa??? Taa ir zhopa. Kaa nav kauna tik atklaataa veidaa lobeet nekam nederiigas centraaltirgus urlenes un veel atljauties saukt par skatuves maaksliniekiem?! Facepalm!

BET "PER" GAN MALACHI!

Kustas, dzied, maak pareizi izrunaat Angliski, sacer savas dziesmas, speelee instrumentus, un arii harizma ir. Taadus gan var saukt par muuzikjiem, bet kas ir tie debiilie Okartieshi, un ko vinji vispaar prot - iznjemot shkjiibu mikrofonaa gaudoshanu un ziimeeshanos visos pasaakumos, kur var par briivu iedzert? Un Latvija taadus lobee uz Eiroviiziju!? Bezkauniiba!

Pagaishgad producents Dirsbergs, vai kaa vinju tur?, bija savu miiljaako (it kaa dziedaataaju) izbiidiijis, un uzreiz peec Eiroviizijas izgaashanaas nopreceeja. Un shogad arii smeereeja iekshaa taadas pashas Anmarijas un Aišveidīgās gaudotaajas. Kaapeec tiek pieljauta tik atklaata korupcija???

Bet shogad tomeer ir noticis briinums - beidzot ir izdariita pareiza izveele. PeR to ir pelniijushi!

Nez kur pazuda Niko un Fox Lima... tie gan bija speeciigi konkurenti. Novaaca, droshi vien, lai Okartes salashnjas superfinaalaa izstumtu.

Un HEADLINE pashsacereetaa dziesma "LOVE"... shii dziesma vareetu sekmiigi sacensties Eirovizijaa, bet, nez kaapeec, Latvijaa taa netika pamaniita un tai nepieveersa nekaadu uzmanibu. Nee, nu ja smeeree iekshaa kaut kaadas Ritovas ar dziesmaam, kas dereetu tikai pirmsskolas vecuma beerniem ar Dauna sindromu, bet tik speeciigs gabals kaa "Love" tiek ignoreets... par ko tas liecina?

Vai nu bez maz visi skatiitaaji ir slimi uz galvu, vai nu balsis ir saviltotas. Citu variantu nav. Man tas jau ir apnicis, ka Latvija atljaujas visu cilveeku priekshaa tik atklaati biidiit "saveejos" un veel apgalvot, ka skatiitaaju viedoklis tiekot njemts veeraa!

Bet nu... Lai PeR veicas Eiroviizijaa! Paareejie lai tinas uz Iiriju seenes lasiit. Dziedaataaji, blin! Un tiem taa saucamiem producentiem un zhuurijai gan jau kaadreiz buus jaatbild par taadu necienju pret muuziku, skatiitaajiem un valsts reputaaciju!

Minesota 17.02.2013

Letiiņi netiks līdz Eirovīzijas finālam. Eirovīzijas dziesmai jābūt jautrai, ritmiskai... bet mūsējie tik māk gaudot.

Dannii Disaster 17.02.2013

Gaudotaaji jau netika. PeR dziesma IR ritmiska un dinamiska; tik vajadzeetu normaalu shovu, tad gan visas izredzes iekljuut finaalaa. Domaaju, ka Niko (kursh neliidzinaas tipiskam letinjam) buutu ljoti labas izredzes, bet nu... vinju jau atlasee novaaca, jo vinjsh bija kaa piilju diikjii iepeldeejusi haizivs.

Dannii Disaster 17.02.2013

Smīkņa, nu jaa... pati briinos, jo nekad ieprieksh par taadiem pasaakumiem nebiju intereseejusies; tikai shogad noleemu iechekot kas un kaa. Biju ljoti dusmiiga, ka tas pats, kas notiek saeimaa, notiek arii sheit. Visa valsts iegrimusi korupcijaa. Tas ir ljoti nepatiikami, ka tik atklaataa vaidaa njirgaajas par cilveekiem.

P.S. Jaunais vilnis gan ir galiigs suuds, bet lai jau brauc un teeree naudu - valstij labaak. Bet ar Eiroviiziju tieshi otraadaak - muusu nauda tiek teereeta urlu biidiishanai, un tie veel bojaa valsts reputaaciju pasaulee - viss delj taa, lai tik siikajaa Latvijaa ieguutu atpaziistamiibu. Pretiigi skatiities.

S SKK 17.02.2013

Daudz Tu esi sarakstiijusi, bet nu tik pat daudz esi noshaavusi greizi.

Par PER pilniibaa piekriitu, labaaku par vinjiem nebij.
Niko? Niko novaaca lai neizceltos skandaals par backvokalistu kas vinja vietaa dziedz aizkulisees ;) TB Niko vispar nemaak dziedaat.
Headline? Tu joko? Vinji par to pashu ritovu nav ne kripatu labaaki. Zem katra kritikas, balsis skjiibas, kustiibas vispaar zem katras kritikas.
Samanta, finaala cieniiga, bet ne labaakaa.

Dannii Disaster 17.02.2013

Biju intereseejusies par Niko. Vinjsh ir piedaliijies daudzos konkursos, ko var redzeet YouTube. Kaut gan vinjsh nav profesionaals muuzikjis, savos gados ir daudz sasniedzis. Un vinjam bija Eiroviizijas cieniiga dziesma (kaut gan arii rakstiita uz pasuutiijuma, nevis pashsacereeta). Par to bekvokaalistu ar' esu lasiijusi. Taa paarbalinaataa shvabra - Liene Kaavinjutur - to bija uzcepusi, lai novaaktu lielaako konkurentu, kaut gan vinjai jau no pasha saakuma nekas nespiideeja.

Headline dziesma bija sarakstiita diezgan pashvaki (dzied manaa dzimtaa valodaa, bet es knapi saprotu, jo teikumu konstrukcija ir nepareiza), bet sacereeja pashi un es to cienu. Tie, kuriem dzimtaa valoda nav Anglju, dziesmu uztvertu labi. Izpildiijums, peec manaam domaam, labs. Lipiiga dziesma. Esmu to ierakstiijusi un klausos mashiinaa (pirmo reizi dziivee klausos Latvieshu izpildiitaaju muuziku). Es domaaju, ka Eiropaa taada arii buutu iepatikusies.

Bet kad noklausiijos Martas dziesmu... p****c! Nee, nu tieshaam! Vai tad pashai nebija kauns ar taadu uzstaaties??? Peertikjis ko taadu vareetu sarakstiit un tik pat "labi" nodziedaat! Neviens man neiestaastiis, ka par sho suuda gabalu cilveeki balsoja! Tas nav reaali. Un shii "dziesma" bija iekljuvusi superfinaalaa? Kaa tas var buut?

Par paareejiem pat komenteet man veerts. Protams, ka, iznjemot PeR, tur iisti nebija par ko balsot, bet pats fakts, ka konkursam tika atlasiitas taadas pabiras, mani tracina. Latvijaa ir daudz talantiigu cilveeku, bet shie biida kaut kaadas nekam nederiigas salashnjas un iistiem talantiem iespeeja netiek dota. Tas nav pareizi.

H Henrijs H 17.02.2013

Skatos, ka raksta autors varen izceļas ar rakstību. Tev pašam kauns nav par savu izteiksmes modeli gramatiski graujošo? Varbūt pamatskola jāpabeidz, vai latviešu valoda jāinstalē datorā? Ja tev tie slavenie PeR tik ļoti patīk, tad varbūt viņi ir tādi paši tava līmeņa otrklasnieki? Tad Eiropa viņus izvilps!

Dannii Disaster 17.02.2013

Henrijs H, Nee, man pashai nav kauns par savu "izteiksmes modeli gramatiski graujošo". Latvija ir mana dzimtaa valsts, bet neesmu sheit uzaugusi, un Latvieshu valodu ikdienaa neebiju lietojusi kopsh beerniibas. Bet es neuzskatu, ka man ar to ir kaadas probleemas (vismaz ne lielaakas kaa Tev pasham)! Ja Tu uzskati savaadaak, tad, nu, taa ir Tava dariishana. Man nav vajdziibas uzstaadiit Latvieshu valodu datoraa, jo es ikdienaa lietoju Anglju valodu. Un necepies jau tik ljoti par manu izgliitiibu. Man Tava neinteresee, un Tev nav jaauztraucas par manu. Ja neproti izlasiit - tad nelasi; es neapvainoshos :)

Neesmu PeR fane; pamaniiju vinjus Eiroviizijas atlasee. Es neuzskatu, ka par muuzikjiem var saukties tie, kas tik to dara, ka staav un gaudo (un kurus "producenti" par naudu biida un visiem priekshaa baazh). Reklamee jau tikai taadu preci, kuru slikti peerk un, bez reklaamas, vispaar nevienam neintereseetu.

PeR sev nekaadu piaru netaisiija, un arii nevajag, jo vinjiem tieshaam ir talants. Ne tikai labi dzied, bet arii instrumentus speelee, pashi sacer dziesmas dazhaadaas valodaas, un arii uzdejot prot. Taadaa zinjaa PeR ir jauzslavee, jo vinji tika pie uzvaras saviem speekiem. Un arii dziesma ir 'razhota Latvijaa' (pashsacereeta), nevis iesuutiita no aarzemju onkuljiem, kas jau taa pus Latvijas izpirkushi un tagad veel muuzikas tirguu meegina iebiidiities.

Y YoYo 17.02.2013

Nu paklau ko tu te dzen kaut kādu fufeli!
Ja tev patīk PER, lai tā būtu.
Es piemēram to vispār neuzskatu par mūziku... tādu tirliņfrīku tirināšanās (manas domas).
Ja salīdzina ar Tīnas depresīvi raudulīgo dziesmu, tad protams no šiem PER bija labākā izvēle ko sūtīt!
Redzēsim ar ko tas viss beigsies Malmē, bet 2012. gadā Austriešiem bija kaut kas līdzīgs kā PER - rezultāts - pēc pusfināla brauca mājās!
Ceru ka mūsējiem veiksies labāk un tiks finālā, bet uzskatīt šito par labu dziesmu - tas ir par skaļu!
Kas par viņiem balso - 11-14 gadus vecas meitenes!
Te vēl citāts no tava teksta:"Es neuzskatu, ka par muuzikjiem var saukties tie, kas tik to dara, ka staav un gaudo (un kurus "producenti" par naudu biida un visiem priekshaa baazh)".
Ko tad lai saka par Intaru Busuli???
Neprofesionāls??
Slikts mūziķis, neko nemāk... ???
Arī bija Eirovīzijā, bet rezultāts nebija tas uz ko cerējām!
Vai mūziķu trio Fly arī mums bija neprofesionāli (nelaiķis Freimania, šovmens un dziedātājs Reiniks + dziedātāja Yana Kay).
Vai duets Musiqq arī jāuzskata par iesācējiem vai talantšovu galaproduktu - arī neizdevās gūt panākumus!
Vēl jau mums ir bijuši arī tādi grandi kā Fomins un Kleins, kuru profesionalitāti reti kurš atļausies apšaubīt un arī nekā!
Karoč nefilozofē par lietām no kurām maz sajēdz!

Dannii Disaster 17.02.2013

Un kaapeec tad man nedriiksteetu filozofeet? Es saku to, ko domaaju un ko redzu. Es nezinu kas nu tur bija ieprieksheejos gados, jo neesmu sekojusi Eiroviizijai, un neesmu dzirdeejusi par tiem cilveekiem, kurus Tu mineeji, bet es redzu kas notiek TAGAD. Jaa, biju sadusmojusies uz to, ka biida tos centraaltirgus gaudotaajus, jo bija skaidri redzams, ka tas tiek dariits par naudu, nevis taapeec, ka cilveeki (vai profesionaalji) vinjos buutu saskatiijushi speeciigu konkurentspeejiigumu Eiroviizijaa.

Tas bija pretiigi, ka pagaishgad kaut kaadas Anmarijas kapriize bija aizbraukt uz Eiroviiziju, un Dirsbergs (kas, ja nemaldos, bija atlases producents vai kas tamliidziigs) vinjai to braucienu nosponsoreeja, jo tobriid taa daama ir bijusi vinja pieguleetaaja. Taa vispaar ir necienja pret visu valsti! Shogad biju saskatiijusi liidiigu tendenci finaalaa. Bija taada sajuuta, ka viss jau ieprieksh izlemts un taa atlase ir kaut kaads cirks.

Un tai Anmarijai, pagaishgad, dziesma bija 100 reizes labaaka par taam, kas tika "atlasiitas" shogad!

Bet, nu, biju patiikami paarsteigta, ka uzvareeja tomeer PeR. Dziesma nav IDEAALA, bet labaakaa no visaam, un vispiemeerotaaka Eiroviizijas auditorijai. Buutu jau arii citas, patieshaam labas dziesmas un talantiigi izpildiitaaji, bet kas tad taadiem ljaus piedaliities? Tie "producenti" jau visu sarunaa PIRMS konkuss ir saacies, lai iestumtu savus protezhee; iistiem muuzikjiem tur vietas nav.

Un es nemaz nesaku, ka PeR ir izcili muuzikji. Vispaar jau man klasiskaa muuzika patiik. Bet klausoties Eirodziesmas, man tiiri labi patika arii Ievas Sutugovas, Antras Stafeckas, Headline un Pienenju Viina dziesmas, bet taas nebija piemeerotas Eiroviizijai.

Y YoYo 17.02.2013

Citats:"Un kaapeec tad man nedriiksteetu filozofeet?"
"Es saku to, ko domaaju un ko redzu. Es nezinu kas nu tur bija ieprieksheejos gados, jo neesmu sekojusi Eiroviizijai, un neesmu dzirdeejusi par tiem cilveekiem".
Redzi tāpēc vien labāk savas vārsmas paturi pie sevis, jo tas ko tu domā, bez JEBKĀDIEM reāliem faktiem ir vsprastākā baumu izplatīšana, vēl jo vairāk ja tu pat nezini kas ir bijis citus gadus, kādi mūziķi ir braukuši uz Eiropu!
Lai veiktu kaut kādu analīzi un izdarītu secinājumus nu kā minimums ir jāpārzin šī pasākuma vēsture, nevis jāspriedelē par pasākumu kā tādu pēc 1 sestdienas vakara!
Mums ir bijuši visādi varianti- tikai skatītāji nosaka uzvarētāju, ir bijuši eksperimenti, kad kompetenti profesionāļi izvēlas, viss viens pīpis, beigās tāpat sanāk tā kā sanāk, jo mazāk viss ir samākslots, jo labāk!
Tam spilgts piemērs ir Valters un Kaža ... uznāca uz skatuves apsēdās uz bāra krēsliem vienkārši smuki nodziedāja un nospēlēja uz akustiskajām gičām lipīgu meldiņu - tik vienkārši, bet rezultāts 5.vieta, kas arī ir pēdējais reāli labais rezultāts!
Vēl mums bija tāds veidojums, kā Pirates of the Sea, kas 2008.gadā spēja sasniegt 12.rezultātu!
Pārējiem ir veicies mazāk, kaut esam Eirovīzijai deleģējuši tādus vispār zināmus mūziķus kā Arnis Mednis, Lauris Reiniks, Mārtiņš Freimanis, Grupa Cosmos (Jānis Šipkēvics (tagad Instrumenti) arī Eirovīzijas projekts Bonaparti (kura sastāvā bija Andris Ērglis, Zigfrīds Muktupāvels, Normunds Jakušonoks, Andris Ābelīte, Kaspars Tīmanis + itālis Roberto Meloni).
Ar to es gribu teikt, ka tas, kas tev šķiet varētu aiziet Eiropā absolūti nenozīmē ka tā notiks!
Vēl viens piemērs: Francija pagājušajā gadā deleģēja estrādes smagsvaru Patrīciju Kāās un tāpat neuzvarēja, pat Top3 netika!
Šai sakarā ļoti labi šo pasākumu nosauca Fredis nu jau neeksistējošajās BB Brokastīs - Eirovīzija ir Eiropas čempionāts dziedāšanā ar politisko balsojumu!

straniks 17.02.2013

Dannii Disaster Я бы выдвинул твой комент на комент года.
Хорошо поржал от всей души, у тебя талант развлекать публику :)

donna b 18.02.2013

**Bet ar Eiroviiziju tieshi otraadaak - muusu nauda tiek teereeta urlu biidiishanai, un tie veel bojaa valsts reputaaciju pasaulee - viss delj taa, lai tik siikajaa Latvijaa ieguutu atpaziistamiibu. ** Dannii, pilnīgi piekritu. Tikai ne urlas, bet pērtķi.

Dannii Disaster 18.02.2013

YoYo,

Bet kur tad ir probleema? Vai Tu domaa, ka uz sho portaalu cilveeki naak izvirziit doktora graadam rakstiitaas esejas? Prieksh kam man fakti (un kur es Tev tos dabuushu)? Un prieksh kam man buutu kaut kas jaanalizee? Es te ienaacu izteikt savu viedokli un viss. You know what they say... opinions are like arseholes i.e. everyone's got one.

Un vispaar - ja mees runaajam par filozofiju, 'realitaate' kaa taada neeksistee; ir tikai cilveeka percepcija. Un es te izteicos par to iespaidu, ko uz mani bija atstaajis shis pasaakums. Protams, ka tas ir mans subjektiivais viedoklis, bet domaaju, ka daudzi piekristu.

Kaapeec Tu saki, ka man savs viedoklis jaatur pie sevis? Kas taa par diktatuuru? Vai tad ir likums, kas aizliedz cilveekam izteikties?

Pats galvenais ir tas, ka mees runaajam par dazhaadaam lietaam. Tev interesee apspriest Eiroviiziju kaa taadu, bet saakotneeji runa jau bija tieshi par atlasi (Dziesma 2013).

Es saku, ka esmu paarliecinaata, ka Latvijaa ir daudz talantiigu muuzikju, kuri, droshi vien, bija pieteikushies atlasei, bet atlasiija (un iestuma finaalaa) tieshi SHIIS salashnjas. Var redzeet, ka iekljuva tikai tie, kuriem ir sakari vai tie, kas ir samaksaajushi. Tur reaali nebija par ko balsot, jo IISTIEM muuzikjiem iespeeja netika dota.

Dazhreiz pie Origo speelee muzikanti un es apstaajos noklausiities - tiem ir daudz lielaaks talants, labaakas dziesmas un stils par tiem meesliem, kas shogad bija superfinaalaa!

Dannii Disaster 18.02.2013

Straniks: Thank you; you are tooooo kind! :) Labaak jau buutu to visu iepubliceet kaados Delfos vai TVnetaa - buutu interesanti zinaak vai cilveeki piekristu, bet tie centraaltirgus bomzhi (it kaa dziedaataaji) jau iesuudzees par goda aizskarshanu vai ko tamliidziigu (ne jau mani, bet protaalu). Kaut gan... kaads vinjiem gods?

Donna B: Nu, sakaraa ar urlaam... es to vaardu lietoju kaa analogu Anglju terminam 'chav' (ASV: 'redneck'). Latvijaa tas, nez kaapeec, asocieejas ar Krieviski runaajoshiem Latvieshiem, bet 'urlas' ir visur (it iipashi Eiroviizijas atlasee!!) un var buut jebkuras tautiibas paarstaavji.

K Konrāds 19.02.2013

Pašu galveno gan nepateicāt.
KAMĒR EIRODZIESMAS KONKURSU DZIESMAS BŪS PAŠDARBNIEKU RAKSTĪTAS - NAV VĒRTS STRĪDĒTIES KURŠ KURU IR NOPIRCIS. No tiem, kuri raksta par pilnu var ņemt katru divdesmito un arī tad ne starptautiskam konkursam.
Dziesmas ir jāraksta talantīgiem profesionāļiem, paretam gan gadās kāds amatieris, kuram tiešām "ir iekšā".
Ja jau reiz nav nekā konkurentspējīga ko dziedāt jābeidz tērēt naudu un bojāt jaunatnei gaumi.

P petrescue 20.02.2013

Man ļoti patika David Kalandija un Dinara ar dziesmu Fool in love - tieshi tada kadas der Eirovīzijai!

P petrescue 20.02.2013

Man ļoti patika Dāvids Kalandija un Dinara- talantīgi, radoši ar balsīm. Dziesma derēja Eirovīzijai!!!

Dannii Disaster 23.02.2013

Konrāds - tieshi taa! Taapeec jau es saku, ka, iznjemot PeR, tur VISPAAR nebija par ko balsot. Vinji bija pashi to savu dziesmu sarakstiijushi, un taa dziesma tieshaam bija daudz labaaka par paareejaam (kuras bija pasuutiitas no it kaa aarzemju profesionaaljiem).

Es tikai nesen uzzinaaju, ka taa Martas Ritovas dziesma arii bija pashsacereeta. Taadu gan nevajadzeetu laist ne tuvu pat pusfinaalam. Nee, nu malacis, ka meegina rakstiit savas dziesmas, bet, piedotiet, atvainjiet... vieteejiem siikaljaam varbuut dereetu, bet ne jau starptautiskam konkursam taadu izvirziit! Nekad muuzhaa neticeeshu, ka taa dziesma iekljuva superfinaalaa bez sponsoru atbalsta. Kaadam beigtam debiilam ir jaabuut, lai par ko taadu balsotu???

Petrescue - man gan Daavids un Dinaara ne visai patika. Paaraak primitiiva dziesma. Spice Girls un Backstreet Boys eera sen jau beigusies; taa dziesma kaut kaa neatbilst muuzikas prasiibaam 2013. gadaa. Devinjdesmitajos - varbuut, bet ne tagad...

I iii2 24.02.2013

nu īstenībā man kā cilvēkam kas ir noklausījies tūkstošiem stundu angļu valodas raidījumu un mūzikas es teiktu ka viņu (PeR) angļu valodas izruna ir viena no švakākajām kas LV eirovīzijā redzēta, bet var jau būt ka es esmu aptaurēts, viss ir iespējams...