www.sudzibas.lv dzīb komunālie pakalpojuni

dzīb - komunālie pakalpojuni

Tatad, esmu parādā par dzīvokli, īres maksa, kas kāpj arvien griestos no mistiskiem procentiem vien, bet būtība ir tajā, ka kooperatīvs - kā sauc šo iestādi likumiski, iesūa vienu (1) brīdinājumu, nākamais ir vēršanās nevis tiesā, kā viņi piedraud, bet gan "paus konsuls" parādu piedziņas organizācijā, par ko šajā lapā nekas labs nav dzirdēts. Tad jau pildām savus draudus - vēršamies tiesā par parāda piedziņu...nē, kooperatīvam pat nav savas mājas lapas, kur nu vēl e-pasta adreses, kur vērsties, jo mutiskās norunas tagad nekur vairs neņemu vērā... esmu gatava atmaksāt parādu, pa daļām, protams, un ne jau pa 0, 05 ls dienā, bet reāli, pa 100-150ls, kas nav maza summa, , bet tajā vietā viņi man atsūta pie durvīm klauvēties ko??? ne ja sētnieci...ne jau kooperatīva finansu daļas amatpersonu, bet - sētnieces māti!!! :) kas vispār te neiet krastā... parakstiet brīdinājumu, ka mūsu organizācija vēršās pret jums - nevis tiesā, kā bija solīts, bet parādu piedziņas organizācijā!!! man ir dokumentācija par tiesu, nevis parādu piedziņas struktūru, kam nav laba slava... ok, parās ir 500 ls, ko arī grasos atmaksāt, ne uzreiz, pēc pirmā brīdinājuma, bet daru to regulāri un cik varu... vērsieties tak tiesā, likumiski un saprotami... jeb komunicējiet ar mani, un nevis caur sētnieces māti...:))) es pakļaujos likumiem, kas bija uzrakstīti pēc 1991.gada un nevis savādāk... tās "tantes", kas sēž kooperatīva administrācijā sēž tajā pat stagnācijā, kas bija, sakot man - ja jūsu māte nomira 1.datumā, tad 2.datumā jums vajadzēja ierasties un iesniegt iesniegumu... hey!!!??? sorrry, bet varbūt man miršanas apliecība bija gatava pēc 3 dienām? tas kantoris nerullē jauniem iedzīvotājiem, kas grasās tur iegādāties dzīvokļus - jā, vecās tantes jau vienmēr klusēs, bet es nē!!! Visa santehnika jāmaina par savu naudu, kooperatīva elektriķis par rozetes nomaiņu plēš 25ls, jā!!! veļas mašīnas uzstādīšana - 50- pēc viņa tāmes, nodeguša skaitītāja nomaiņa (un tas kalpojis kopš 1979 gada) 35ls + darbs, bet vel tak par vecā izolāciju 15ls paņēma, kad viss dzīvoklis tumsā palika...un ta var turpināt... vajag?

R

Komentāri (3)

Y yes 28.05.2010

par dzib "Lāčplēsis", ja kadam vēl nav skaidrs...

D dako 27.06.2010

Pilnībā piekrītu rakstītajai-DZĪB Lāčplēsis ir vienkārši štruntīgs kooperatīvs-santehniķis 100gadīgs vecītis-kurs plata muti, latviski nesaprot - un no darbiem, kuri skar santehniku-varbūt tikai tik daudz saprašana, kā pašam aizejot uz tualeti norauj ūdeni, iespējams, pats!!(tāpat kā pazvanot uz kooperatīvu-runā tikai un vienīgi krieviski!!!) Kantorītis ne pa jokam! Rupji un necienīgi attiecas pret iedzīvotājiem-lai neteiktu vairāk. Man arī bija parāds 86, 98 Ls-tapat ar piedzinēju kantoriem draudēja!! Un lapele, kura ar draudiem bija pastkastītē, lasot varēja acis izmežģīt-saucās, ka latv.val.bija rakstīts!!!

Z zakis 28.12.2010

Nu protams, ka cilvekiem kuri līdz dirsai ir parādos, būs vainīgs cits, nevis viņš pats.
Un paklausietoes, ne jau kooperatīvam ir ar Jums jākomunicē, bet Jums, jo galu galā Jums ir parāds. un pasakiet, kādā sakarā, santehniķim būtu bez maksas jāuzstāda Jūsu privātā santehnika (es domāju veļas mašīna)? kooperatīvs atbild par savām ierīcēm un santehniku, kaut kas nepatīk, meklē no malas cilvēku un taisi! un kāda starpība cik santehniķim gadi un kādā valodā viņš runa, vai tas main a lietas būtību? vai tas Jums ir iemesls, lai nomelnotu organizāciju, kurai Jūs esat parādā naudu? Vērsieties tiesā ar saviem pārmetumiem un šaubos, ka Jums kāds palīdzēs, jo Jūsu pārmetumi ir štruntīgi. :D

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes