Dzelzsceļa veselības centrs - TĀ NAV SŪDZĪBA

Nejauši uzgājunšomlapu un nolēmu tajā ielūkoties. Cik vienkārši otru ir nopelt un pateikt, ka viņa darbs vai iestāde nav kvalitatīvi. Lielāko ties mēs paši esam vainīgi pie tā, ka mums ir tik lielas un varbūt kādam ne tik lielas problēmas ar zobu veselību. Iemesli ir mūsu pašu nolaidība, nepilnvērtīga rūpēšanās par mutes higiēnu, zobiem, un protams neregulāri apmeklējumi pie zobārstiem. Jo, ja visu dara laikus tad nekādas problēmas protams nerodas. Un pat ja rodas, tad ar tām var tikt galā divreiz ātrāk. Tāsakot, labāk lieku reizi aiziet un pārbaudīties profilaksei.
Šeit es vēlos piebilst vēl kādu mazāk būtisku faktu. Tie, kas nevar atrast sev labu zobaārstu ( es domāju, ka visi ārsti ir savā jomā profesionāļi, vienīgi reizēm nostrādā cilvēciskais faktors), iesaku lielisku, smaidīgu, ar vieglu roku, cilvēcīgu, saprotošu un sava amata lietpratēju RIHARDU LIEPIŅU, ar tādu speciālistu vēl nekad nav nācies saskarties. Tiešām LABS zobārsts! Un arī saprātīgas cenas!

Lai izdodas tikt pie veselīga un burvīga smaida!