www.sudzibas.lv Dze. Group SIA Slikts serviss, nekvalitatīva prece

Dze. Group SIA - Slikts serviss, nekvalitatīva prece

Nevienam neiesaku pasūtīt virutves iekārtu pie De Kitchen. Ļoti sliksts serviss un virtuves kvalitāte nav tā labākā. Vel joprojām pēc virtuves uzstādīšanas uzrodas kādas jaunas nepilnības un kļūdas. Tika pasūtīts izgatavot virtuves iekārtu no de ktichen (sia “dze. Group”) , līgumā noteiktais uzstādīšanas termiņš bija 3 nedēļas. Virtuves iekārtu izgatavoja ļoti ātri. Tad uzņēmuma vadītājs noliek fakta priekšā, ka sestdienas dienā viņi atvedīs virtuves iekārtu, atcēlām visus savus plānus un tika sarunāts konkrēts laiks bet viņi laikā neatbrauca un kavējās kādas apmēram trīs stundas. Atveda virtuves skapīšus, nolika visus istabā un atstāja. Nekādas uztādīšanas tajā dienā nenotika. Par virtuves iekārtu uzreiz pieprasīja gandrīz visu summu, kas tika arī samaksāta. Uzņēmuma vadītājs ieteica lai mēs visu mūsu veco virtuves iekārtu metam ārā jo pēc skapīšu atvešanas nākamajā nedēļā tiks uzstādīta jaunā virtuve. Nāca šī nākamā nedēļa un nekas nenotika, pāšās nedēļas beigās atbrauca "meistars" ļoti jauns puisis, kas izskatījās ka nezina kas viņam ir jādara. Visu laiku sazvanījās ar uzņēmuma vadītāju un prasīja kas kā jādara. Tajā dienā viņš pavadīja pie mums 2 stundas un pielika tikai sliedes uz kurām tiek likti skapīši. Pēc šī bija atkal nedēļas jāgaida lai atbrauktu meistars un uzliktu pa diviem skapīšiem. Īsāk sakot termiņā neiekļāvās un trīs nedēļu vietā uzstādīšana notika 2 mēnešus. Šos 2 mēnēsus bijām palikuši bez plīts un iespējām normāli pagatavot ēdienu. Pa šo laiku pie mums bija četri dažādi meistari, kas pie viņa oficiāli nestrādāja kuri tikai pēc viņa lūguma brauca palīdzēt pabeigt virtuvi. Pēc meistaru stāstītā pie viņa neviens darbinieks nepaliek strādāt, visi ejot prom un šādas virtuves esot vairākas. Visi šie meistari par viņu sūdzējās. Arī pats uzņēmuma vadītājs brauca un lika virtuvi, bet viņš tikai visu sabojāja un pēc viņa meistari visu pārtaisīja ko viņš bija pats licis. Jau pie virtuves uzstādīšanas pabeigšanas mēs pamanījām, ka virtuves augšējo skapīšu durvis visas ir saskrāpētas un lūdzām tās nomainīt. Uz mūsu lūgumu viņš atved pavisam cita dizaina durvis un mēģināja mūs pierunāt lai uzstādam tādas. Tam mēs nepiekritām. Ar lielu piespiešanos izgatavoja jaunas skapīšu durvis. Beigās kad tika pabeigta virtuve nekāda prieka nebija, ka ir jauna, Skaista virtuve, bet laimīgi par to ka beidzot tas viss ir beidzies un vairs nevajdzēs komunicēt ar šī uzņēmuma vadītāju jāni danielu dzeni. Ar tādu neprofisionālu uzņēmuma vadīšanu un darbu plānošanu nekad nebiju saskārusies.

E edgars1235 05.12.2022

ta sanak diezgan biezhi, vajag pirkt dargakas lietas

J Jānis Gaigala 12.12.2022

Jā zinām šito kantori. Daudz dzirdēts no puišiem par šietm gājieniem. Kkāds lohatrons. Čaļi pie viņiem strādājuši un nav sapiķots pēc darbu izpildes. Tas pats Daniels viņus nolīdzis un tad uzmetis aizbildinoties par kkādiem neizpildītiem darbiem. Uzņēmumam tjipa kruts ofiss un mājas lapa, bet menedžments d***ā. Sola arī standarta ciparus par darbu izpildi, bet nu galā sākas atmazkas. Vāc frilīšus no malas, neipazīstina ar uzstādīšānas sistēmu un palaiž montēt. Čaļi, protams, bez info kā salikt, cenšas izdarīt labāko. Puišus tad uzmet un beigās pats šefs skrien un vāc kopā postažu. Turieties pa gabalu no šī grupējuma. Cenas arī nav diez ko zemas.

G Gundars Vasilevskis 07.02.2023

Mums ļoti līdzīga situācija ar šo uzņēmumu

1 123777 04.06.2023

Nevienam neiesaku sadarboties ar Danielu Dzeni, stāsts ļoti līdzīgs, virtuve nekvalitatīva, transportējot saskrāpētas vairākas detaļas, termiņi iekavējās uz 2men, visu laiku solījumi utt, profesionalitāte nulle, radās tāda sajūta, ka viņš pats neko nesaprot ko dara, brauca man uzmērīt sienas trīs dažadi "meisteri", džeki kas montēja uzmesti, naudu neesot saņēmuši, atbraucot montēt jautāja naudu man, kaut arī biju jau visu samaksājis Danielam, to atrisinājām, katrā ziņā virtuves remontrs izvērtās murgā!

I Inga Spridzāne 23.07.2023

Pilnīgi tāds pats stāsts. Nekavalitatīva virtuve, skapīšu durvis “ļurkājas”, un daudz kļūdu tika pieļauts.
Arī montāža notika ar milzīgu laika nobīdi. Principā bez virtuves dzīvoju vairākus mēnešus.
Ļoti nožēloju veikto izvēli.
Neiesaku nevienam.