www.sudzibas.lv DZ Audumi Šūšanas salons / slikts serviss

Sia DZ Audumi - Šūšanas salons / slikts serviss

Veicu šūšanas pasūtījumu, saņēmu pretī, pēc izskata, ļoti skaistus melnas imitācijas ādas svārkus, tieši tādus, kādus vēlējos, tomēr, žēl, ka ne uz manu augumu, ja es būtu garāka, dūšīgāka, tad svārki izskatītos labi. Gāju uz mērīšanu, viņa mani nomērīja, viss kā nākas, tomēr svārki bija daudz garāki, nekā es lūdzu, attieksme tiešām slikta. Biju vīlusies. Kad dabūju svārkus, uzmērīju, teicu šuvējai, ka tie ir pa garu un tomēr neizskatās tik labi kā gribētos, viņa piekārtojot atbildēja, ka tāda bija mana griba, un ja svārkus pāršūs, tad būs jāārda viss ārā (tas jau vien liek aizdomāties, cik nekvalitatīvi tie, diemžēl, ir) un aizgāja pie kolēģes. Pabrīdinājusi par to, ka meitene tūlīt nāks samaksāt, pie kases saņēmu vēl vienu pārsteigumu, solīto 26 EUR vietā samaksāju 38 EUR, manuprāt ļoti liela summa, ņemot vērā to, ka apakša nav nošūta,audums un rāvējslēdzējs bija manis nests. Manuprāt sīkums par to, ka apakša nav nošūta, sīkums par to, ka pa garu, bet tas, ko es vēlētos saņemt ir tiesām interese par klienta vēlmēm, iedziļināšanās. Cilvēks, saprotu, daudz darba, tomēr varēja pateikt, ka svārkus var pāršūt, bet tad nāktos nedaudz piemaksāt .. utt. Nav nekādas ieinteresētības par klienta vēlmēm, tikai padarīts darbs un viss. Protams, sestdienas vakars man, kā meitenei, izbojāts, jo mēs taču visas piedomājam pie sava imidža un ja kas nesanāk, tas mūs apbēdina. Ļoti žēl, ka tā sanācis, jūtos ļoti vīlusies.