www.sudzibas.lv DynamicRecords/ Ierakstu studija Krāpšana ar naudām un slikts serviss

DynamicRecords/ Ierakstu studija - Krāpšana ar naudām un slikts serviss

Nekād nedodieties uz šo ierakstu studiju rakstīt dziesmu vai darīt ko citu! Studijas īpašnieks Peter Glushkov (Pēteris Gluskovs) ir krāpnieks un apkrāpj savus klientus. Pie viņa studijā studijā dziesmu un samaksāju par visu, bet vēlāk viņš neko neizdarīja līdz galam un naudu neatgriež! Kād zvanīju viņam un lūdzu lai atgriež naudu, viņš nobloķēja manu numuru. Par dziesmas ierakstu un apstrādi man sanāca viņam samaksāt 110 eiro, kurus es viņam samaksāju. Ar dziesmas ierakstu viss bija kārtībā, bet dziesmu viņš man neapstrādāja. Viss ko šis cilvēks no manis gribēja ir tikai izpiest naudu. Šis cilvēks ir nežēlīgs, es viņam par darbu atdevu savu pēdējo naudu, bet viņš pilnīgi neko līdz galam neizdarīja. Lūdzu, uzmanieties no šī cilvēka un nekādās sadarbībās neiesaistieties! Pielikumā ir šī krāpnieka bildes un arī studijas bildes. Links uz viņa Facebook profilu: https://www.facebook.com/pjotr.glushkov

I ivars569 13.07.2018

Vairs es uz šo studiju nekad neiešu! Krāpnieks tas Pēteris ir! :(

A amigos469 13.07.2018

Arī es visu laiku gāju uz šo studiju, ir bijušas arī nelielas problēmas, bet izlasot šo sūdzību vairs nekad uz šo studiju niešu! Pretīgi, nevaru ciest šādus krāpniekus.

Dainis 13.07.2018

Galvenais pašam sev piebalsot, lai raksts liekas ticamāks.

J Janis347 13.07.2018

Es ar vairs nekad vairs neiešu pie viņa uz ierakstiem

P Peter Glushkov 31.08.2018

Здраствуйте.
Как оказалось этот клиент сам жулик, требовал у меня деньги за СДЕЛАННУЮ работу. Присылал мне фото с Делфи такие же за которые на его в полицию подали. Видимо надо пойти тоже написать в полицию за вымогательство.

P Peter Glushkov 31.08.2018

Аннет Klapare вас же не было ? Вы кто вообще такая ?