www.sudzibas.lv DUS KOOL (RUMBULA) Nelaipna vadītaja

DUS KOOL (RUMBULA) - Nelaipna vadītaja

Nelaipna DUS KOOL Rumbula vadītāja Ināra. Darba intervija. Tāda sajūta, ka es viņu intervēju nevis viņa mani. Katrs vārds kā ar knīpstangām jāizvelk. Darbs sākoties no plkst. 6.30, kad nemaz autobusi nekursē. Viņām visām esot automašīnas. Diskriminācija darba pārrunās. Vadītāja neprata pat 160 stundas sadalīt maiņās, cik tas mēnesi ir. Man tas viņai bija matemātiski jāizskaidro! Smieklīgi-uz pirkstiem skaitīja dienas maiņas stundu skaitu. Un tik un tā nepareizi saskaitīja.. Veikals mazs, bet apgalvo, ka liels. Protams, pārbāzts ar precēm, ka kāju nav kur spert! Kad strādās karstās krāsnis, šaubos, vai tur kondicionieris ir. Nabaga personāls. Smagumi jākrauj. Necilvēcīgi darba apstākļi.

č