Durvju Eksperts SIA - Viens nosaukums

Draugs man sacīja, ka jāpasūta ir labākās metāla durvis, teica nosaukumu - durvju eksperti, vienu dienu braucu cauri čiekurkalnam, skatos redz kur ir durvju eksperts, iebraucu pasūtīju, man viņi uzstāda, draugs atnāk un brīnās un saka kādu mēslu tu esi pasūtījis?! Es atbildu 600lvl maksāja, viņš atbild tu kko esi sajaucis! Pēc tam atklājās ka īstais uzņēmums saucās durvju eksperti sia, nevis durvju eksperts sia!! Nopirku pavisam nekvalitatīvas durvis, tādās izmaksās varēju pie durvju ekspertiem 3 reiz labākas pasūtīt!

S sab 16.05.2008

Nu un pie kā ir vainīga SIA "Durvju Eksperts"?
Vajadzēja vēl pa 1600 Ls pasūtīt, tatad visu dzīvokli iznesis un durvis arī paņems. :-D

J Janis Eglitis 26.08.2008

Kārtīgs komentētājs uzraksta savu vārdu.Katrs sevi var parādīt ar saviem labiem darbiem. Ir arī kuri redz cita acī skabargu, bet savā baļķi neredz. Ar Durvjueksperts Čiekurkalna 1.47.līnijā viss ir kārtībā-aizbrauciet un salīdziniet. Malači

R RaivisKonovalovs 18.09.2008

Tā pēdējā komentāra īpašnieka vārds ir kkur dzirdēts un šķiet, ka tiek reklamēts savs uzņēmums Durvju Eksperts Sia. Kādēļ izvēlējies mana uzņēmuma nosaukumu? mainot tikai vienu burtu galā!
Saprotu kādēļ netika izvēlēts cits nosaukums, lai maldinātu un mulsinātu manus klientus!