durvis.net - kvalitāte

Internetā www.durvis.net atradu istabu durvju piedāvājumus, tie mani ieinteresēja. Sazvanījos , lai izvēlētās durvis apskatītu klātienē. Aizbraucu, apskatījos un nolēmu iegādāties durvis Prestige 4 gab. Meistari atveda un paskaidrojot, ka garantija ir 2 gadi, tiktāl viss ok. Dzīvoklī tika veikts eiro remonts, tāpēc durvis ievietoja mans meistars pēc 2 ned., tad izrādījās, ka daļa no izpakotām durvīm nav nolakotas, durvju rāmji ir dažādi. To visu vēl centos saprast un pieņemt, taču pēc 6. mēn., durvis sāka plaisāt, sāka atšķelties durvju stūri, durvis sāka plaisāt....Firmas vīri teica, lai atsūtu bildes ar durvju problēm, skatīšaties... Pēc tam atzvanot sākās neganta atrunāšanās, ka tā nēēsot viņu vaina, īsāk sakot neko negrib zināt un dzirdēt!!!! Neiesaku iegādāties durvis no šīs firmas, vilšanās būs garantēta!

O

S saule55 24.10.2012

no 2006. gada stāv kā jaunas pie viņiem pirktās starpistabu durvis, var braukt un pārliecināties pats, ja kāds netic