www.sudzibas.lv Dūmiņi.lv SIA Krāpšana, nemaksā par izvestiem kokmateriāliem

Dūmiņi.lv SIA - Krāpšana, nemaksā par izvestiem kokmateriāliem

Noslēdzu sava meža cirsmas pirkšanas-pārdošanas līgumu ar Sia "Dūmiņi.lv", ko pārstāv Ivars Laurinovičs. Pēc līguma nosacījumiem Sia "Dūmiņi.lv" bija jāveic cirsmas izstrāde, par ko Sia "Dūmiņi.lv" bija jāveic samaksa atbilstoši izstrādātiem apjomiem. Pēc kokmateriālu izstrādes un izvešanas no meža pēc vairākkārtējiem atgādinājumiem no manas puses par samaksu saņēmu tikai nedaudz par pusi no līguma summas. Ņemot vērā, ka Ivars Laurinovičs ir vienīgais sia īpašnieks un patiesā labuma guvējs, tad komunikācija par līguma saistību izpildi tika risināta ar viņu. Regulāri zvanīju Ivaram un atgādināju, ka ir jāveic norēķins atbilstoši līguma nosacījumiem. Neskaidri solījumi, samaksa par nelielām summām līdz brīdim, kad Ivars Vairs telefonu vienkārši neceļ. Tagad izskatās, ka jautājums būs jārisina caur tiesu. Iesaku izvairīties no Ivara Laurinoviča pakalpojumiem, ja nevēlaties pazaudēt savu naudu un laiku, risinot naudas piedzīšanas jautājumus.

M Mareks 10.07.2020

Arī līdzīga pieredze ar Sia "Dūmiņi.lv"

M Mareks 10.07.2020

Nez cik mēs tādi esam

J Juris Vēveris 22.07.2020

Kad tev, Marek, viņš veica meža cirsmu?