www.sudzibas.lv Dūmi kaimiņi indē

Dūmi - kaimiņi indē

Labdien, kaimiņi ir tik draudzīgi, ka dzīvojamo māju rajonā uzbūvējuši 6 siltumnīca, kuras kurina un traucē visiem ar saviem dūmiem!
Iedomājaties foršu pavasarīgu dienu, un ieejot vakarā istabā gribat atvērt logu, bet nevarat jo dūmi nāk istabā un viss smird! Ja tas būtu savam dārziņam pieci tomāti, bet tas jau ir intensīvi priekšs tirgošanas un nekas ekoloģisks un normāls tas nav! Iziet vakarā arī nav iespējams, jo dūmi kaut kā kož acīs! protams ir dažas dienas, kad vēja virziens ir pozitīvs, bet tik un tā smaku jūt! rezultātā logi mājām paliek melni, sienas tāpat, tāpat caur aizvērtiem logiem smaku jūt! tāpat pastaigas var aizmirst vai pasēdēšanu pie mājas, jo drēbes sacūs ar dūmu smaku!

Cilvēki šo problēmu uzskata, ka tas ir normāli, bet tas nav! Iedomājaties sevi mūsu situācijā!

diologs netiek rasts, tikai caur kliegšanu no šo "dārznieku" puses! Tāpa arī rupji apvainojumi, jo viņiem esot tiesības darīt ko vien grib! Bet tas ir privātmāju rajos, kur viens no otra ir vien pāris metrus!

Ko iesakiet darīt? jau apnicis ciest!

I Ieva 22.04.2011

Dobelē taču vieni urlas.

Z Zane 23.04.2011

Tā arī ir.Pilsētās privātmājas ir izvietotas uz ļoti niecīgiem zemes pleķīšiem.Logs pret logu.Viss kā uz delnas.Ziemā, kad kurina katlumājas un vēl ar oglēm, jo gāzes apkuri retais var atļauties, visi dūmi logos.Mums ir tā, ka lai arī no kuras puses būtu vējš, kāda kaimiņa dūmi ir mūsu logos.Tapat arī mūsu dūmi.Dzīvot tiešam grūti.Mēģinājām šo problēmu risināt, mums atbildēja, ka domāt vajadzējis pirms būvējāmies.Tas arī viss.Dzīvojam kvēpos un dūmos.

L LILITA 25.04.2011

Saulkrastos, Mednieku ielā arī kūpina dūmus, ļoti patīkams un svaigs gaiss.

L LILITA 25.04.2011

Saulkrastos, Mednieku ielā visas Lieldienas, skaisti kūpina dūmus, bet es nezinu adresi. Ļoti svaigs, gaiss...

K kārlis 25.04.2011

Man tā domāt kad tā ir skaudība jo pats jau raksta( Ja tas būtu savam dārziņam pieci tomāti, bet tas jau ir intensīvi priekšs tirgošanas ) taksto ir jau kādam atkal skaudība kad kaimīņš dara kaut ko savā labā