DTG/Mits

Visi tikai kritizee un lamaa. Nosauciet Juusu praat labu, leetu, aatru provaideru (Juusu sapnju provaideru). Pasham man majaas ir MITS internets, izmantoju tikai internetu, pat mailu vinu nelietoju. Pagaidaam nekaadas lielaas probleemas nav bijushas. Darbaa savukaart izmantoju DTG internetu. Aatrums protams nav taads, bet ja njem veeraa to, ka tas ir domaats darba vajadziibaam, un uznjeemums skaitaas kaa juridiska persona, cena protams ir daudz lielaaka, bet tas arii ir saprotams, mees ar interneta paliidziibu taa teikt pelnam naudu, par to arii attieciigi maksaajam. Kas attiecas uz internta kvalitaati, tad tas ir pienjemams, njemot veeraa muusu atrashanaas vietu (riigas nomale). Protams neizpaliek arii bez tehniskaam probleemaam, bet biezhi vien izraadas muusu pashu ofisaa mekleejamas. Ja nemaldos ir kaukaads bezvadu interneta piesleeguma veids (nav radiolinks), njemot to veeraa kvalitaate ir diezgan laba. Tehniskais atbalsts pa telefoonu arii ir normas robezhaas, vienmeer censhas paliidzeet "mutiski"(iztaujaajot un liekot viskauko dariit, vairumaa gadiijumaa ir izdevies atrisinaat probleemu), ja neliidz, tad 30-120min laikaa ir klaat tehnikji. Vispaar esu apmierinaats. Taatad gaidu, kad kaads nosauks taadu provaideru, kursh prasa maz naudas, sniedz aatru internetu un zibeniigu tehnisko paliidziibu probleemu gadiijumaa.

A aaaaaaaaaaaaaaaa 28.03.2007

nazvat?ZB.lv u menja,skorost otlicnaja daze za 5,90 v mesjac.Sboi bivajut ocen redko i bistro ustranjajutsa.Daze skidku inogda delajut za nedostavlennie neudobstva

A Aleksey 13.12.2007

Firma "Almega" ir labaks par Juusu suuda MITU!!!!!!!!!!!!