DS Estētika - deju fitness

Nopirku kuponu kopaletak.lv ar domu sagatavoties vasarai. Solītais aprakstā bija burvīgs, dejojot sasniegt vēlamo rezultātu. Pirmā reize mani jau apēdināja. Sporta klubs nespēj uzņemt tik daudz klientes un man neatradās vieta sieviešu ģērbtuvē pie citām, tiku nosūtīta lejā, laikam treneru ģērbtuvēs. Nekas netiek paskaidrots. Visur jādodas ar uzmācīgiem jautājumiem, kur man tagad jadodas, pie kā varu saņemt ģērbtuves atslēdziņu, kur notiks nodarbība, kur ir sauna un baseins? Deju nodarbība sākas ar novēlošanos, zāle ir pārbāzta ar dejotgribētājām, vietas nav, mūzika dārdoša, gaisa nav, kustības tik pat kā neredzu, trenerīte sīciņa... nodarbības ilgums ir īsāks nekā paredzēts. Vismaz iepriecina, ka nu varēšu ieiet saunā un baseinā. Lai tiktu uz kāroto saunu man pusplikai jādodas cauri visam sporta klubam, sauna diezgan vēsa, baseins kabatas lielumā, administratore nāk atgādināt, ka laiks doties prom, saunu izbaudīt varēju tikai 10minūtes. Tad nu jādodas cauri atkal sporta centram, lai nokāptu uz savu ģērbtuvi.
Otro reizi saņemoties un pārvārot pirmo reizi dodos uz nodarbību. Tieku labajā ģērbtuvē, pārģērbjos, eju uz zāli, taču izrādās, ka nodarbība nenotiek. Pēc jautājuma kāpēc ? Skan atbilde no administratores: "Jūs nezinājāt? Jums nepiezvanīja? Nu es neko nezinu, tā nav mana vaina, šķiet trenerītei veselības problēmas. Nākamreiz zvaniet. °"Pajautāju numuru. "Jums arī numura nav?"

I Inokentijs 01.06.2011

kopālētāk ir miskastinieku kantoris, kas tik iekasē lielāko daļu naudas un viņiem ir pilnīgi vienalga kas rezultātā notiek.
mēģināju vairākas reizes viņu mājas lapā izteikt pretenzijas un zibenīgā ātrumā negatīvie komentāri tiek izdzēsti.
Tāpēc es vēlreiz saku 'pērkamkopā" ir kakains kantoris un ļautiņi, neperciet tur neko, jo lielākā daļa ko viņa piedāvā neatbilst patiesībai, jo viņu bizness balstīts uz kvantitāti, naudas nokāšanu un pretenziju ignorēšanu ! Mēsli !

S Sandra 20.06.2011

Mani bieži aizskar negatīvi komentāri (vai delfos, vai citos portālos) tacu pati rakstu reti. Šoreiz tomēr neklusēšu! Es pati apmeklēju ar paziņu tieši šīs deju skolas nodarbības jau kopš rudens un esmu ļoooti apmierināta. Nodarbības sākas vienmēr laicīgi un beidzas laicīgi, ar gerbtuvem nekad nav bijis problēmu. Par slimošanu, saprotams, ka treneri ari ir cilveki, janvārī trenere bija nogādāta slimnīcā bet pec tam atdeva mums parādu - nodarbības. Tas ka pasniedzēja sīciņa - nu tas laikam ta ka būtu pareizi, būtu dīvaini, ja mūsu trenere būtu resna! Baseins par mazu - bet tieši tik liels, cik vajadzīgs lai pēc saunas atvēsināties. Nav jau protams Ķipsalas lielumā, bet peldēšana nav jau arī solīta! Tad jāmaksā nauda un jāiet uz baseina pakalpojumiem. Cik pamanīju, tad trenere ik pa laikam ievieto akcijas kopāpirkšanās portālos un gadās, ka cilveki nokavē laicīgi aktivizēt kuponus, bet arī tad mūsu pasniedzeja panāk pretīm aizmāršām un ļauj uzmantot pakalpojumus. Par to ka nav Jūsu kontaktu - meli! Pēc studijas nolikuma katram uzreiz pirmajā nodarbība iedod aizpildīt līgumu, kurā jānorāda savus kontaktus. Ja jus pati neierakstījāt savus kontaktus, nu tad tikai Jūs ari var vainot! Treneres tel. ir pieejams, gan klubā, gan akcijā (kurā cik sapratu jus nopirkāt kuponu, gan web lapā... Tā kā ir par ko aizdomāties jums pašai!
Laikam jau labākais pierādījums tam, ka nodarbības ir labas ir mani (un manu paziņu) zaudētie kilogrami un labs noskanojums.
Bet kā saka - katram sava prece. Domāju, ka Jums vajag atrast "savu vietu" "savu treneri" un pa "jums pieņemamu cenu".
Un vel, ziniet, kad klaji apmelo kādu, nu man tas galīgi nepatīk. jo šoreiz esmu pazemota ar šo melīgo komentāru ari es, kā kliente!

E Elīza 22.08.2011

Inokentij, vismaz varēji atcerēties, ka pērkamkopā.lv un kopālētāk.lv ir divi dažādi kantori. Ir tādi cilvēki, kuri to vien tik dara kā visur izgāž savu negatīvo attieksmi, lai var kas tas būtu.