www.sudzibas.lv Druvnieks Esiet piesardzīgi ar šo kantori

Druvnieks - Esiet piesardzīgi ar šo kantori

Nostrādāju vairāk kā mēnesi no 24 marta līdz 5 maijam, par marta dienām samaksāja 25 Aprili ar norunu ka tālāk maksās no pirmā līdz pirmajam lai pilns kalendārais mēnesis, šodien 13 mais nekādas reakcijas, esiet piesardzīgi ar šo kantori. Neesmu tāds viens, pārējie vienkārši atrāk finišēja, nedēļa, 10 dienas.

J Jevgeņijs77 13.05.2020

Ir nācies savā laikā pastrādāt pie tā. Viņš maksā tikai tiem, kuri vergo un guļ uz vietas tajā kantorī Kuldīgā (planīcas ielā) bet tikai atmetot pa dažiem 50 niekiem mēnesī. Tajās dienās kad izdodas kko pārdot no tā angļu šrota. Tas druvis pa dzīvi ir afērists un īsts pelikāns. Tāds mēsls kā viņš nav cienīgs, ka viņa sūda vārdu, uzvārdu raksta ar lielo burtu. Manā laikā samasvāļos un pārējos lūžņos gāza iekšā lauksaimnieku degvielu... Šaubos, ka tgd pie tā resnā gaiļa kkas būtu mainījies. Strādāju tur 2018. Gadā 12 dienas bez darba līgumu. Tas resnais drošvien nemāk darba līgumu sastādīt.