www.sudzibas.lv Dr.oskars-SLEPKAVA!!! Katram cilvēkam, vēl jo vairāk, ārstam ir jāatbild par savām kļūdām.

Dr.oskars-SLEPKAVA!!! - Katram cilvēkam, vēl jo vairāk, ārstam ir jāatbild par savām kļūdām.

Labdien!
Lūdzu pievērst īpašu uzmanību manai vēstulei.

Daudziem no mums ir sirdij mīļi dzīvnieki, kuri dzīvo ar mums un ir kļuvuši par ģimenes locekļiem - neatņemamām ģimenes daļām
Esmu reālists un saprotu, ka ir situācijas, slimības no kurām neglābs neviens, pat pieredzējis ārsts ar ilggadēju pieredzi veterināra praksē, taču šis nav tāds gadījums!
Es atvedu savu suni ( Krievu Tojs 7 mēneši) Dr. Beinerta klīinikā uz konsultāciju saistībā ar nelielu veselības pasliktināšanos ( gāja, rēja, kustējās pats). Mani pieņēma dr. Oskars ar 2 saviem palīgiem un uzreiz paņēma nepieciešamās analīzes, pēc kā teica, ka rādītāji un temperatūra ir normāli, un lai noteiktu pilnu veselības ainu ir jāpaņem pilnu asins analīzi nosūtīšanai uz laboratoriju. Pēc tam viņš piedāvāja uzlikt sunim sistēmu, lai pabarotu organismu un noņemtu nelielu ūdens trūkumu organismā, pēc kā viņš ievadīja organismā vairāk nekā 1/3 paciņas sistēmas sastāva un izdarīja vairākas injekcijas. Pēc izdarītā man likās, ka sunim paliek sliktāk, bet dr. Oskars teica, ka suņa stāvoklis ir stabils un mēs varam iet mājās ar visu suni. Pa ceļam uz mājām pēc minūtēm 10, es sajutu, ka suņa stāvoklis strauji pasliktinās un es uzreiz braucu atpakaļ uz klīniku. Pēc 5 minūtēm es ieskrēju klīnikā un redzēju, ka suns sāk strauji smakt nost. Dr.Oskars sāka haotiski injicēt dažādus medikamentus, kas noveda suni līdz šokam un viņam strauji sāka nākt asins no mutes. Pēc dažām minūtēm suns nomira.
Notikušo viņš nevarēja paskaidrot. Uz manu lūgumu iedot man kopiju medikamentiem, kas tika ievadīti sunim, viņš atteica un teica, lai es nākot pa dienu pie administratora. (Ja dakterim likās, ka viņa darbība bija pareiza un viņam nebija ko slēpt, kāpēc viņš atteica iedot man kopiju uzreiz?)

Dotajā gadījumā runa ir par ārsta neprofesionālu rīcību kopumu, ārsta kļūdu kuru pieļāva dr. Beinarta klīnikas vetārsts Oskars. Ar savu vieglprātīgo, ta saucamo, ārsta kļūdu viņš bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem nogalināja manu suni, kurš bija manas ģimenes loceklis, visu pārējo ģimenes locekļu mīlulis!

Mans mērķis nav iegūt jebkādas kompensācijas par morālo kaitējumu, nav nekādu merkantīlu mērķu. Vēlos tikai pasargāt citus dzīvnieku saimniekus no manis pārdzīvotajiem notikumiem un dzīvniekus no negaidīta nāvessoda, ko var izraisīt ārsta Oskara neprofesionālā rīcība!

Mans lūgums ir publiski izskatīt un tikt skaidrībā ar šo lietu, lai norobežotu sabiedrību no savai profesijai neatbilstošiem, vājiem un letālas kļūdas pieļaujošiem ārstiem!

Šī gada 10. septembrī LVB Latvijas Veterinārārstu biedrība tiks izskatīta lieta par "daktera" Oskara atbilstību licencei.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lūdzu atbalstu, lai nedotu iespēju neprofesionāliem ārstiem turpināt savu melno medicīnas karjeru!

Lūgums rakstiski [slēpt]@mail.com
Ar cieņu,
Juhans

M

Komentāri (2)

M manstojleo 04.09.2013

Slepkavam ir vards--- O S K A R S ----G R I N S----- Dr. Beinarta klinika

L lano4ka 30.09.2013

13 августа 2013 года наша собака сломала обе передние лапы, упав с лестницы. Так как был вечер, рентген и операцию нужно было делать срочно, пришлось ехать в клинику.
Сидели очень долго в очереди. Собака плакала, я ревела, у нее были полностью сломаны обе лапы (обе кости на обеих передних лапах, в месте чуть выше кисти). Надо было ставить спицы, и лангет.
Операцию сделал доктор Оскар, на 10 дней прописал антибиотик и кальциевый комплекс на 2 месяца. Сказали приходить через месяц на контрольный рентген.
Рентгены оба (до и после операции) мы забрали, хотя врач отдавать не хотел.
15 августа начала отекать левая лапа, пришли в клинику, ей надрезали лангет, вкололи мочегонное. Отек спал.
К 20 августа опять появился отек на левой лапе, пошли опять в клинику, доктор Оскар осмотрел, вколол мочегонное и противовоспалительное, надрезал лангет, и отправил домой.
Отек больше не появлялся. На она левую лапу она не особо опиралась. Ходила то на двух, то на 4 лапах, но старалась левую приподнять...
10 сентября 2013 года, ровно через 4 недели после травмы, мы пришли на контрольный рентген. Доктор Оскар сказал что выглядит нормально, надо еще побольше кальция давать, и прописал Камс. Сказал приходить еще через 3-4 недели на еще один рентген. И все.Собаку не осмотрел, даже лапки не пощупал, ни о чем не спросил. И, кстати, так было каждый раз, нам с мужем надо было просто вытягивать из него слова...На рентген не вооруженным взглядом было видно что одна спица погнута, муж спросил доктора Оскара - нормально ли это??? На что врач ответил: "это не спица погнута, это так лапку повернули во время рентгена..."
Я волновалась, слова врача меня не удовлетворили. Ну что значит все нормально? Срослось или нет? Что со спицей? ответов не было.
Наша постоянная врач из другой клиники в тот момент находилась в отпуске.Нам посоветовали в другую клинику сходить. Мы были в другой клинике. Там врач сказал сразу, что операция сделана неправильно, спица не проходит сустав так как надо..На костях реакция. Спица погнута. Надо что-то делать, а то собака инвалидом останется на всю жизнь.
Антибиотик, который нам прописал Оскар не подходил как оказалось, так как его стараются не давать молодым животным до года. Нашей собаке был ровно год, когда она сломала лапы...
Так как диагнозы врачей полностью расходились- Оскар говорил что все нормально мол, приходите через месяц. А в другой клинике по тем же самым рентгеновским снимкам сказали, что все очень плохо, надо спицы вынимать срочно, так как погнута, и не держит, а так же убирать воспаление.
Пошли мы к еще одному врачу, в третью клинику, и врач по снимкам полностью подтвердил диагноз, поставленный в другой клинике. А именно - спица погнута, на костях реакция. Спицы срочно вынимать, снимать воспаление.
Как два врача из разных клиник смогли увидеть погнутость, а Оскар не увидел??
Главное, что муж спросил про снимок, там сразу было видно не специалисту, что спица погнута. А Оскар сказал, что это обман зрения...
Если бы я не засомневалась в словах врача Оскара, то собака могла остаться без передних лап..
Потому, что по снимкам было видно что нужна срочная операция.. НЕ ЗАМЕТИТЬ это мог только ВРЕДИТЕЛЬ!
Я в шоке была. Ведь главное правила лечения - не навреди..
За первую операцию было заплачено 200 лат. И мы бы продолжали лечение в этой клинике и дальше, если бы не насторожились снимком с погнутой спицей.
В голове не укладывается почему нас отправили домой, сказав попить добавку, когда нужно было срочно что-то делать??? Неужели опыта и квалификации не хватило доктору Оскару на то, чтоб заметить реакцию на кости, и погнутую спицу...Почему другие врачи сразу это увидели..Не понимаю.
Всем, кто это читает- если у вас есть возможность, ищите другие клинике, других врачей, не торопитесь, не всегда то срочное, на самом деле так срочно как кажется...Не идите в клинику др. Бейнарта, а особенно к доктору Оскару.
В этой клинике плохое отношение к людям и животным, там все поставлено "на поток".
Десять раз подумайте прежде, чем лечить свое животное в клинике др. Бейнарта, а особенно у "доктора" Оскара.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes