www.sudzibas.lv Drops Slikts serviss

AtrisinātaDrops - Slikts serviss

Mēs ar draugu samaksājām par biljarda galdu 70 centus. Iestrēga bumba un bārmene teica,ka tas ir normāli un ka tur neko nevar darīt... Naudu neatdeva.
Pa starpai 3 -2 metrīgi čaļi mēģināja fiziski iespaidot , jo mēs bijām atnākuši nevietā uz šo bāru. Principā tur stātos kriminālatbildība par fizisku aizskaršanu, jo ieejot bārā uzreiz banda ir virsū par tiem apmeklētājiem un sola nosist un nogalināt... bārmenei ir vienalga, jo pēc tam ar viņu tā banda flirtē.
Vienīgais ,kas atturēja no manas nāves bija tās bandas loceklis, kurš bija sakarīgs un pateica saviem čaļiem, ka nevajag... Slavabog u nim... Jo ja nav apsargu, viss, vairs tur neiešu. Es tur jau 6 gadus eju , un pret klientiem nekāda cieņa GINT !

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Jurijs85 20.02.2017

Vēlētos ļoti atvainoties par maniem izteiktajiem meliem un nepatieso informāciju, ko sniedzu.
Sūdzību izņemt nav iespējams, bet varu pateikt, ka rakstot šo te visu biju stiprā alkohola iespaidā un 99% mana viedokļa bija pārspīlēts.

Drops ir ļoti laba picērija/ bārs un ieteiktu tur iegriezties visiem. Tas , ka dēļ savas nespējas savaldīties, es izplatu pārspīlētu nepatiesību, tā ir mana psiholoģiskā problēma.

Pirmām kārtām, tā bija vārdiska apmaiņa ar bāra apmeklētājiem, kuru es nedaudz pārspīlēju un bārmene man tiešām centās palīdzēt ar tām bumbiņām, un 70 centus es speciāli neprasīju atpakaļ.

Vienīgais, kā varu atlīdzināt par šo melu izplatīšanu ir ieteikt jauniem cilvēkiem iegriezties jūsu iestādē, jo viņai tiešām nav ne vainas.

J

G Gints Demčenko 19.02.2017

Vai tās nav kādas novirzes?
Sešus gadus TUR iet un neizjust nekādu cieņu?
Es pēc pirmās rezes TUR neietu!

J Jurijs85 19.02.2017

Tas nebija tādā kontekstā domāts... Neba jau 6 gadus tur cieņa nav. :D Tikai šoreiz tāds incidents, tur vienmēr bijis patīkams apaklpojošais personāls, šoreiz tur nomainījies. Tikai picu pasūtīt jau tur var aiziet. :) Šoreiz pat nepasūtijām, j apetīte pārgāja... Pilnīga vienaldzība, pat ja tur kādu nosistu uz vietas.

V vita567 19.02.2017

Varbūt nākamreiz paņem līdzi meiteni,lai tā var tevi aizstāvēt,ja jau bārmenei tas ir jādara!

"Mēs ar draugu samaksājām par biljarda galdu 70 centus." - biljarda galdi vispār maksā, sākot no 300 EUR.
"Iestrēga bumba un bārmene teica,ka tas ir normāli un ka tur neko nevar darīt..." - kur tā bumba iestrēga, bārmenei starp zobiem, vai?
"Naudu neatdeva." - naudu par lēto galdu, jeb iestrēgušo bumbu?
"Pa starpai 3 -2 metrīgi čaļi mēģināja fiziski iespaidot , jo mēs bijām atnākuši nevietā uz šo bāru." - pa kura starpai viņi jūs mēģināja iespaidot? Un ka var nevietā atnākt uz bāru?
"Principā tur stātos kriminālatbildība par fizisku aizskaršanu," - kur tai kriminālatbildībai būtu jāstājas? Rindā uz fizisko iespaidošanu?
"jo ieejot bārā uzreiz banda ir virsū par tiem apmeklētājiem un sola nosist un nogalināt..." - tātad bārā jūs vispirms sola nosist un nogalināt, taču jūs varonīgi nopērkat biljarda galdu un iesprūdināt bumbu.
"bārmenei ir vienalga, jo pēc tam ar viņu tā banda flirtē." - pēc tam? Pēc jūsu nosišanas un nogalināšanas?
"Vienīgais ,kas atturēja no manas nāves" - tātad nenosita tomēr.
"bija tās bandas loceklis, kurš bija sakarīgs un pateica saviem čaļiem, ka nevajag... Slavabog u nim..." - sakarīgs bandas loceklis, pavisam interesanti.
"Jo ja nav apsargu, viss, vairs tur neiešu. Es tur jau 6 gadus eju , un pret klientiem nekāda cieņa GINT !" - 6 gadus riskē ar dzīvību, taču apsargu kā nav tā nav! Secinājums - suicidāls fatālisma pārņemts mazohists.

Aigars31 23.02.2017

nu ak šausmas... dzivojot pierīgas rajonā tas notiek ne reizi nedēļā bet nu tā teikt bieži... bārs vispār ir vieta kur cenšas atslābt... es vismaz tā domāju...nu esmu bieži tusiņos dēļ savas tā teikt kāpis uz kājas nejauši citiem un neko vai uzlējis dzeramo...reti kad cilvēkam sanāk būt kā pūķim un ja retajā reizē kas notiek nu nekas. ir jāpārdzīvo.. . vienam iebliezu sen atpakaļ ar kiju nejauši un nu arī neko.. un bumbu aizlaidis esmu zem galdiņa kur sēž nu neteiksim ka vēlētos pieiet apvaicāties cik pulkstens.. bet nu tā ir... .nu nevar arī vainot cilvēku tik ļoti.. puukjibaa .. gadās.. ... katrā ziņā vienreiz iereibis pirms daudziem gadiem sen sen kafeterijā nosaukumu neatceros prasiju lai iedod man to kas paraugā izlikts ēst jo baigi gribējās bet tie nē un nē.. un man dzeki palidzēja to dabūt aizdomīgi .un paēdu jo bija absolūti vienalga...reizēm ir labi kad viņi tur ir.. ..es piemēram iegāju vienreiz 7 vakarā iki veikalā .. neviena cilvēka .. kasieru nav.. .un uz ielas daži indivīdi.. es pārmīzu jēgu... karš sācies vai .. kādos laikos mēs dzīvojam.. katram sevis ir žēl .. ikkatram... jo ikvisi ir visādās peripētijās iejaukušies .. bet laba sūdzība.. reāli smieklīga.. .. es vairs tur neiešu ... :)) hehe.. atturēja no nāves :)) hehehe.. nu reaļņiks

Aigar31, tev atbilde, kā no Raiņa:
Kad prātiņš īss, bet mēle gara,
Un domas traucas savā vaļā,
Kad pirksti tastatūru baksta,
Un liekas pat: tie kaut ko raksta!
Vēl rindiņa, vēl viena sleja,
Top verbālajā diarejā...
Un ticība, ka to kāds lasīs,
Dod atkal jaunu spēku rakstīt.
Bet piedod, Aigar, tava putra,
Nu nav nekāda kamasutra.
Jel samierinies, spalvas brāli -
Tavs intelekts ir tāds kā cālim!

A Anonīms40 02.05.2023

Neieteiktu kādam/ai strādāt Dropa. Nemaksā laicīgi algu,un kolēģi pašas par sevi negatīvas. Ienākot bāra jau metas nelabi, kolēģēm parasti patīk vienu otru aiz sāniem nomelnot. Pats priekšnieks arī ne labākais, patīk netaisnības un uz saviem darbiniekiem saukā ar lamu vārdiem. Jums tas šķiet pareizi ?

B BellaElla 09.11.2023

Meklēja darbiniekus, aizgāju 2 dienas viss bija labi, sarīvēju 2 lielos klučus ar sieru, desmitus sīpolu, gaļu sagriezu, picas taisīju u.c. Pēctam pateica, ka dos ziņu, kad nākti. Gaidīju vairāk kā nedēļu, uz ko man atbildēja " vēl nezinu, nāks pirmdien vēl cits macīties"... divas dienas strādāju pa velti, super. Attieksme aiz muguras pretīga