www.sudzibas.lv Drogas Visss kopā

Drogās - Visss kopā

Strādāju Drogās jau vairāk par pusgadu...
Ar katru dienu jo vairāk saprotu,ka šeit ir vnk suņa attieksme pret darbinieku..
maksa tieši neko..0.98Ls/h ,pirms eksāmena nokārtošanas(kurš itka janokārto trīs menešu laikā)
Pati eksāmenu kartoju pēc 4 mēnešiem...Jo ātrāk man neviens nepiedavāja(ka tik algu nepacelt)lai mulķa darbinieki skrien,raujās..par santīmiem..
pat par darbu ko mēs izdaram dienas laikā,no veikala vadītajas neesmu dzirdejusi nevienu PALDIES,tikai pretenzijas un negatīvu..
Strādājot nakts maiņās,mums nemaksā dubultā..svetku dienas arī...Fuj...
ta varētu rakstīt daudz un dikti..
Bet gribetos,lai kads tiešām viņus paņem prieksā par visu ,ka tik liels uzņēmums šitā čakarē cilvēkus,lai izmaksā visu un visiem ko ir uz mums ietaupījuši,bet pretī prasījuši TIIIK DauDz..

I ice 14.03.2013

ja ir tāda attieksme- tad kāpēc tur cilvēki vēl vispār strādā? uztaisiet piketi- Gan jau vietējā valdība apsēdīsies uz dupša- ja visi veikali reizē sāks proteste- jo gan jau pats galvenais Krievu onkuls- par to tikai tad uzzinās kāda ir LV politika (vadītājs- padotais)

V Vitauts Liepiņš 14.03.2013

Da jobtvai, tā ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību! Labākais, ko vari izdarīt, ir piekaut veikala vadītāju tumšā ielas stūrī.

I ice 15.03.2013

vispār jau akciju sabiedrība, ja kas. Vadītājus rausta kā marionetes vēl augstākstāvošie