www.sudzibas.lv Drogas Viss veikals ir piebāzts ar precēm, visas ejas aizbāztas

Drogās - Viss veikals ir piebāzts ar precēm, visas ejas aizbāztas

Esmu dikti vīlusies Drogās. esmu jaunā māmiņa, un dodos pastaigā ar bērnu, vienlaicīgi cenšos sapirkt visu nepieciešamo. Drogās ir laba uzbrauktuve, tā ka domāju, ka varēsu nopirkt pamperus. Nekā! Viss veikals ir piebāzts ar precēm, visas ejas aizbāztas. Tā ka ratiem nav nekādu izredžu tikt uz priekšu.

D

R robotnica 07.02.2007

Man vnk vairs nau komentaaru! vnk viens jautaajums: jums liekas ka preces passhas (kad taas atved) lidu uz plauktiem?? darbienieku mums diemzheel ljoti maz, un pat ja buudu daudz to nevar izdariit 5 minuushu laikaa

K kristina 02.03.2007

Bet tapec jau nevajag VISAS kastes iznest zale!!! Es pati stradaju Drogas un zinu, ka sun ka! Var nest atsevihskas pakas. CIk ir redzet Origo-tur vispar shausmas! Es saprotu, pardevejam savs darbs-likt preci utt. Bet es atnaku iepirkties, atstat savu naudu, tad ludzu, lai ta meitene, pavac savu pakalju, palaizh pirceju un tad turpina likt preci! NU jo majo-VISMAZ NEDAUDZ (!!) padomajat par klientiem!

L lasenta 11.02.2008

Pareizi! nav ko uzreiz visu nest ārā!!!

N Naaa 11.02.2008

Drogas veikali vienmeer ir piebazti, es ar beernu arii nevaru tikt... labaak pirkt pamperus citaa vietaa

Z Zaiga 16.02.2008

Piekrītu!Mani ar tas tracina,aizkrautās ejas.Tur pat vienam cilvēkam grūti kur nu vēl ar ratiem.Un ja esmu apstajusies un pētu kādu matu krāsu vai ko citu,un tajā laikā kāda vēl grib ko paskatīt kaut vai blakus,tad nezini kur sprukt.

M margo 16.02.2008

Daugavpilī pavisam nevar paiet pa veikalu ļoti šaurs un preces pa vidu ceļa vēl stāv, it kā speciāli tā visu saliek lai tu sadauzītu un samaksātu, a par ratiņiem pavisam var aizmirst, kaut āra atstāj...

F fizalis 17.02.2008

margo murgo

K Kleo 15.03.2008

Sava taisniiba jau ir arii tiem, kas tajaas Drogaas preces iznes zaalee. Pati esmu straadaajusi veikalaa un zinu, ka taa ir daudz atraak iespeejams padariit darbu, turklaat parasti preci ved tieshi tajaa laikaa kad veikalaa visvairaak cilveeku un tad nu sakriit taa ka pirceeji neapmierinaati, darbinieki arii, bet darbs tak kaadam jaadara. . . gribeeju jums visiem ieteikt tik ļoti nesatraukties par taadiem ikdienas siikumiem, protams tie meedz izvest no pacietiibas, bet vai tas ir tas par ko buutu taa jaasatraucas?!?
Laimiigu dienu :))))

E ee 28.03.2008

runa jau neiet par to, ka tas būtu atsevišķs gadījums, tā ir sistēma, stacijas drogas, piemēram, nekad nav bijis savādāk! Un arī daudzās citās...piekrītu, ja gribu atrast matu krāsu, man visu laiku jāstāgā šurpu, lai palaistu cilvēkus, kas grib tikt garām...nez kādēļ preču izlicējas neiedomājas, ka viņām klientu kādreiz vajadzētu palaist garām! (atvainojiet, lūdzu tās retās, kuras to dara)

S sabine 28.03.2008

Mani arii neapmierina veikalu Drogas apkalposhanas serviss. Veikalaa uz Briiviibas ielas iepretiim veikalam Mango, kaadu dienu noleemu iepirkt matu kraasu kraasotiem matiem. Pirmkaart man kaa pirceejam ir gruuti orenteeties lielajaa prechu klaastaa, saaku mekleet darbinieces kam pajautaat, izraadass zaalee nevienas nebija, jo visas "tuseeja" pie kaseem skalii hihinot un bija aiznnemtas ar sarunaam, jo bija atnaacis kaadai drabiniecei puisis un protams tajaa briidii pirceejs vairs neeksistee un peec paardeveeju paustaas kkermenna valodas vareeja saprast ka ir pat trauceeklis. Protams ar sasviidushaam paduseem atradu (nu Drogaas ir lloti karsts) matu kraasu, bet vairs man shajaa veikalaa iepirkties negribaas.

D darja 01.04.2008

kam nepatik...neviens nespiež jūs tur iet!!!

V Valmieriete 01.04.2008

es jau vispār Valmierā Drogās neiepērkos.Mums ir divas.. Jo tur tak vevar izspreukties.un tie cenu vobleri, kā pieskaras, tā krīt nost..

V Vecāmamma. 25.04.2008

Un ja visas māmiņas izdomātu, ka ar ratiem var vizināties pa veikalu, tad vietas būtu vēl mazāk...Pietiek jau, ka kastes stāv ejās, tad vēl lai tie rati un bļaujoši bērneļi maisītos pa kājām?
Jaunās māmiņas-pietiek vienreiz vazāties pa veikaliem un kafejnīcām, ar bērniem jāpastaigājas pa parku, nevis jātraucē citiem cilvēkiem iepirkties. Un nevajag kliegt, ka tās ir Jūsu tiesības, pirms dzemdēt, vajag padomāt, ka būs neērtības un nevarēs visur izskriet un izstaigāt.Pārējā sabiedrība nav vainīga, ka Jums gribās bērnu.Es savus esmu izaudzinājusi un vairāk nealkstu klausītes bēbju brēkšanā augas dienas, tikai tāpēc, ka Jums vajag uz veikalu:(

S Sana 25.04.2008

To Vecā Mamma! Riebjas šitādas "babas", kas runā un pašas vairs nezin ko!!!
Tas, ka man ir mazs bērns nebūt nenozīmē, ka man tagad jāsēd mājās, jā- ir jāiet uz parku, bet ne tikai, jo katram mums dzīve rit uz priekšu, bet...tādām "babām" pašām mav jāvazājas pa veikaliem un jākrāso lūpas, bet gan mājās jāsēd un zeķes jāada!!!

M Meitene 25.04.2008

Man vēl nav bērnu, bet ja būtu noteikti stieptu līdz iekšā veikalā. Vai jau nav pietiekami ar gadījumu, kad bērniņu atstāj ārpus veikala, iznākot viņa tur var arī nebūt.

D Dace 25.04.2008

Piekrītu Sanai. ZB tās "bābas"...itsevišķi ar tādiem uzskatiem, kā Vecai Mammai. Tās ir ar dzīvi neapmierinātas un tādai diezvai var uzticēt mazbērnus. Varbūt viņai pat bērnu nekad nav bijis, jo ja tāds naids tagad ir pret maziem bērniem, tad pagātnē ar tāds ir bijis.

K KRIKSIS 26.04.2008

mjaa man nav nekas pret beerniem bet... ir tracinoshi klausiities beernu breekshanaa pusstundu kameer izcilaas maaminjas rokas pa plauktiem un pat izliekas ka nedzird, vai veel labaak bija man viens atgadiijums pienaak sveshss siikasis un saak man klapeet pa dibenu ar kaut kaadu plastmasas gabalu nu murgs! labi ka paskatiijos ar taadu skatienu ka sis saaka maurot laikam bikses pielika no baileem :D bet galvenais ka maaminjas jau atljauj visu saviem mezoniishiem! brr... un veel jau taas maates rallistes ar tiem ratiem taa brauc ka pat neskataas kur, uzbrauc uz kaajaam citam cilveekam un pat neatvainojas. nu kultuura nav ko teikt!

I ieva 30.04.2008

aizbrauciet uz ārvalstīm, visus veikalus var izbraukāt ar bērnu ratiem. pirms ierīkot veikalu, nav par skādi padomāt kā tajā iebrauks invalīds vai māte ar bērnu ratiņiem. varbūt cilvēkam ratiņos ar pateiksiet- nomirsti, Tev nav jāiet uz veikalu, jo nevar tikt tam klāt un tajā iekšā. nožēlajamā padomju laiku sabiedrība. runa ir par CILVĒKTIESĪBĀM. un tādas ir gan mātei pirkt pamperus mazulim, gan arī cilvēkam ar kustību traucējumiem.

K Kača 28.05.2008

Nja... preču (maigi izsakoties) daudz, bet atrast nekā nevar... Pārdevējas arī nekā nesaprot un nevar palīdzēt. Kā saka, kas par daudz tas par skādi, jo tur tāds lērums ar precēm, ka nezini, kuru izvēlēties...

K kkk 28.05.2008

Es Drogās vairs vispār neiepērkos, ja nu vienīgi reizēm kādu mazgājamo līdzekli nopērku. Problēma ne tikai piebāztajā veikalā, bet arī pašās precēs! Kosmetoloģe un dermotologs tur kategoriski aizliedza pirkt ķermeņa kopšanas līdzekļus.
Viens pluss gan drogās ir - laipnās kasieres. Par to arī paldies! :)