www.sudzibas.lv Drogas Veikalu rotā paģirainas pārdevējas

Drogās - Veikalu rotā paģirainas pārdevējas

15.februārī ar ģimeni devāmies uz Siguldu slēpot. Tā kā bijām piemirsuši par vienreizējiem kabatas lakatiņiem, nolēmām iegriezties Raibajā Sunī-''Drogās'', lai tos iegādātos. Līdz ko piegājam pie kases, lai norēķinatos, mūsu burvīgais noskaņojums noplaka-to sabojāja blonda kasierīte, jo viņas ārējais izskats bija tik samocīts it kā būtu izkāpusi no slimības gultas, bet līdz ko viņa atvēra savu muti, mums tika skaidrs tā īstais iemesls. No viņas smirdēja kā no alus brūža, laikam meitene pārsvinējusies velentīndienu.
Es nesaprotu uz ko skatās administrācija un personāldaļas vadītāja, izvēloties pārdevējus.Domāju, ka pašreizējos krīzes apstākļos strādat gribētāju netrūkst, tad kāpēc veikalu rotā paģirainas pārdevējas?
Pārspriežot šo tēmu ar draugiem un paziņām secinājām, ka laikam drogās var strādāt visāds kontingents.Bet vai tas ceļ Drogas zīmolu?

I

R rojs 24.02.2009

Īsti nesaprotu, viņa slikti apkalpoja?

A Andris 24.02.2009

ak tu nabadzīte! lieto auduma kabatslakatiņus un nelien uz smirdīgām drogam! :D:D:D:D

J Jolka 25.02.2009

Drogas zīmols pašai smiekli nenāk??? Par Kolonnu varētu teikt, ka tas ir zīmols, bet ne jau par Drogām!!! Un it kā pašai nekad nav sanācis drusku par daudz iedzert un tādēļ nākamajā dienā slikti justies!!! Iet uz Drogām pēc papīra salvetēm pa 20 saņiem un tad vēl atļaujas nolikt visu veici un pārdevējas!!!

I ieva 25.02.2009

tad nu gan garastavokli sabojaja :D :D :D baiga caca uzradusies, kas pa ielu preti bomzis nak, vai kads piedzeries cilveks, tad ari garastavoklis sabojats ??? :D nu tad sedi majas un neciksti :D :D :D

L Loreta 25.02.2009

Viņai žēl, ka ir cilvēki, kas nemēdz katru nakti pavadīt mājās- siltā gultiņā, bet gan mēdz TUSĒTIES, ak vai, un vēl lietot ALKOHOLU...ārprāts, apkārt tik daudz norakstāmu cilvēku, paliek bail un garīgais galīgi nošļūk :DDD

E Earl 27.02.2009

Japriecajas, ka vispar kads apkalpoja :D
Murgs kaut kads, del kaut kadam salvetem braukt pakal?pilnigs bezsakars.
Ja nepatik tad nah** neskaties :D:D:D Cilveks labi atputies, bet kada tev tur ir?laikam ka nekada :)
Ja nepatik sedi majas un guli, un neruna daudz, ja nepatik!
Es tev ieteiktu labak klabekli ciet aiztaisit...
!!!klabeklis-mute!!!
Izlepusi cilveki!!!

S Spāre 17.03.2011

Varbūt viņai nemaz nebij jāstrādā, bet pēkšņi izsauca, ko viņa nav cilvēks? Dažas sūdzības vnk smieklīgas...