www.sudzibas.lv Drogas Veca produkcija

Drogās - Veca produkcija

Nevienam neiesaku Drogas veikalā pirkt skropstu tušas, agrāk viss bija kārtībā, tagad tur regulāri iesmērē vecu produkciju! Parasti apmeklēju Drogas veikalu Stabu ielas un Čaka krustojumā. Pirmkārt sortiments ir tik mazs, ka izvēlēties praktiski neko nevar..katras firmas pa 1 eksemplāram, kurš nezin cik ilgi tur ir nostāvējis. Parasti pērku l'oreal telescopic skropstu tušu, nesen bija atlaidi (parastā cena ap 9ls, es nopirku pa 6), laimīgā nopirku..pēc nedēļas tuša jau bija nekāda - sausa, bira..staigāju ar melnu seju..nu labi gadās..pie tam vēl pati vainīga paņēmu ar atlaidi..bet pats skarbākais ir tas, ka pēc laika es atkal nopirku tušu, bez atlaidēm..un bija tas pats...tad es paņēmu citu firmu...atkal tas pats.. Nolēmu..pirkšu tikai KOLONNA veikalā..esmu vīlusies

D Ditas 18.08.2013

Saule, starpcitu Kollonā esmu pirkusi skropstu tušu un arī sūds. Nopirku dārgu un nebija laba. Bet par Drogas skropstu tušām piekrītu - sūdi.