www.sudzibas.lv Drogas Vadītajās attieksme !!

Drogās - Vadītajās attieksme !!

Šodien iējot drogas Ogrē Malkalnes prospektā 2b, biju fascinēts par vadītājās attieksmi pret mani un maniem bērniem... Skatījās uz manim kā uz zagli un staigāja apkārt viss laik... Pie kases piējot dzirdēju aizrādījumus uz maniem bērniem... Kāpēc viņi aizstiek visu, var arī ar acīm skatīties (berniem 3-5 gadi) .. Un tad pie kases mani mācīja kā pareizi man audzināt savus bērnus! Kauns par tādiem vadītajiem.. (savas problēmas majās jāstāj)

24.02.2021

Vispār savi bērni ir jāaudzina, kā uzvesties veikalos. Tad, kad viņi kaut ko saplēsīs, mammīte būs pirmā, kas bļaus, ka neko nemaksās :)

B baltmaize 24.02.2021

Šajā gadījumā tētuks bļaus.

Ak tas ir VIŅŠ :D Miskuzī

B Buhariks 24.02.2021

"savas problēmas majās jāstāj" Tad tā arī dari, savus bērnus majās jāstāj, bērni ir galvenie vīrusu pārnēsātāji.

Oskars Oskarsons 24.02.2021

"Ja že maķ" vīriešu dzimtas pārstāvis. Diezgan rets gadījums. Droši vien no kādas progresīvas divu vīriešu ģimenes.

Z ZeVan 25.02.2021

Bērnus tādā vecumā mājās vienus neatstāj...
Vienkārši noignorēt nelaimīgas pārdevējas komentārus neviens vairs nemāk? Katram rejošam sunim taču neriesi atpakaļ..