www.sudzibas.lv Drogas Slikts serviss

Drogās - Slikts serviss

Drogas. Rīgā, Slokas ielā. Maximā xxx. Plkst 16:15-16:30.
Iegaju veikala ar velmi iegadaties skropstām tušu. Piegaju pie plauktiem - lielaka daļa tušu atplestas/atvertas. Labi, sāku petit. Pieskreja pardeveja ar gaišiem matiem, sāka aizradīt, ka iepakojumi nav japleš vaļā un jāatver - tie neesot testeri.
Pirmām kartām es biju šokā! Kādā sakarā man kaut ko aizrāda, ja esmu tik tikko paņēmusi preci no plaukta.
Atbildeju - te lielākā daļa ir nodiratas un bojatas. Uz ko pārdevēja turpināja atkārtot - neplešam vaļā un sāka steigā meklēt iepakojumus, kas ir atrauti vaļā, lasīt arā no plaukta.
! Intereses pēc vienu tušu paķēru un atvēru vaļā - izkaltusi, nelietojama.
Protams pardeveja budama super “laipna”. Salasija visas tušas, aizgaja demonstrativi uz kases zonu un sāka pārlimēt tušas un likt atpakaļ plauktā.
PALDIES. Noliku tušu atpakaļ kuru velejos iegadaties un devos prom. -1 klients.

Šāda klientu mānišana ir absurda. Ja ir velme tirgot, tad vismaz plaukta var ielikt to testeri, kuram apskatit kāda ir tā otiņa. Nevis aizradit klientiem.

Man ir tiesibas apskatit produktu, kuru velos iegadaties. Nevis justies kā zaglim veikalā kamēr pārdevēja stāv blakus un skatās uz rokam.

Cuciski!

Ne velti kā maksā tā stradā tie darbinieki.

Papildināts Maluxs 07.03.2019

Nepievienoju aprakstā datumu: 7.03.2019