www.sudzibas.lv Drogas Slikts serviss

Drogās - Slikts serviss

Pārdevēji nepārzin savā veikala produkcijas akciju noteikumus. Šodien sastapos ar mazliet nepatīkamu situāciju, šobrīd veikalos drogas notiek dažādas akcijas uz maxfactor, l'oreal u.c kosmētiku, kā, piemēram, pērkot maxfactor kosmētiku 12.99€ vērtībā vienā reizē dāvanā var saņemt maxfactor lūpu krāsu. Apmaksāju pirkumu un čušš, pārdevēja par akciju nezin, lūpu krāsas atrast nevar un nekas tālāk nevirzās, likās aizdomīgi, jo pie blakus kases bija tas pats stāsts ar citu sievieti un l'oreal kosmētiku. Štrunts ar to visu, vienkārši uzskatu, ka darbiniekam ir jāpārzin sava veikala produkcija, atlaides un akcijas,lai nerastos pārpratumi. Kā arī uzņēmumam kā tādam jānodrošina savi veikali ar produkciju, kas tiek dota klientiem par pirkumiem, lai nebūtu tādi teksti kā nezinu, nevaru atrast vai nav.

R Rīdziniece95 19.04.2018

Protams,ka nav patīkama situācija. Bet vai tad pērc lietas,lai tikai dabutu dāvanu..pff..smieklīgi. Ir tak arī cilvēciskais faktors. Neviens nav perfekts.

A ahahahahahahahaha 26.07.2018

ai ai ai.. nomiri? tu pat iedomaties nevari, cik daudz tiem nabaga pardevejiem jazin ienas laikaa.. un tad vel uzbažas vadiba ar savam tizlajam davanaam.. un pirceji ari gudrinieki, nevar pirms čeka izlaišanas pajautaat? neeeeeee...jasaak bazareet kad viss jau par veelu. pašam ari nedaudz japadomaa liidzi nevis tikai japlikšķina acis kamer stavi pie kases