www.sudzibas.lv Drogas Slikts serviss

Drogās - Slikts serviss

Labdien. Pēc drogu veikala apmeklējuma paliku nesaprašanā- kāpēc nedrīkst pasmaržot dezodorantus? Smaržām ir testeri. Tad vrb arī ieviešat dezodorantu testerus un nebūs klientam pa visu tirdz. Zāli jāaizrāda. Ka tiek smaržots dezodorants. Visvairāk kas mani sadusmoja. Ka izsakot savu viedokli. Pārdevēja man piedraudēja. Ka jāatstāj veikals. Par ko? Par to ka izsaku viedokli! Esmu ļoti neapmierināta un šo veikalu vairs neapmeklēšu (jo kosmētiku var arī nopirkt lielveikalos) kā arī citiem neieteikšu iepirkties drogās!

29.08.2022

Z

P PatiesiibasMeka 29.08.2022

Kas ir “kpc” un “vrb” (un cik laiks dzīvē tika ietaupīts, neiekļaujot trūkstošos burtus)? Un kas ir “nedrīgst”? Par atstapēm un punktiem nemaz nevaicāšu.

Z Ziedins1234 30.08.2022

Te nav gramatikas konkurssssssss

Drogas 29.08.2022

Paldies, ka informējāt mūs!

Mēs atvainojamies par radušos situāciju. Noteikti risināsim to un sazināsimies ar Jums personīgi.

Arkukušjans 29.08.2022

"šo veikalu vairs neapmeklēšu (jo kosmētiku var arī nopirkt lielveikalos)kā arī citiem neieteikšu iepirkties drogās!"

Sasmējos, lūk, analfabēts nobaidīja ezīti ar pliku dibenu :D

M Mēnesis 30.08.2022

Iepirkšos drogas.un?tavs viedoklis,mans viedoklis.