www.sudzibas.lv Drogas Slikts serviss!

Drogās - Slikts serviss!

17.08.2022 iegāju drogas veikalā! Apkalpošana tiešām ir zem 0. Mani apkalpoja meitene vārda līga. Pienākot pie kasēs nedaudz uzgaidīju, kamēr pārdevēja pienāks pie kasēs, tajā bridi viņa bakstīja telefonu. Pienākot es pateicu labvakar, pretī nekas nebija pateikts, nebijā pateikts ne cik ir jāmaksā, pilnīgi klusums. Ja šis darbs jums tā nepatīk? Kāpēc ir tur jāstrādā? Un bojāt dienu jūsu klientam. Noteikti tur vairāk neiešu!

18.08.2022

L Liene889 19.08.2022

Manuprāt bezjēdzīga sūdzība. Tāpat var uzrakstīt kundze gados, kura pateica kaimiņienei labdien, bet nesaņēma "labdien" pretī, jo šai bija uzliktas austiņas. Nu visi cilvēki pa tavam nedzīvos!

Drogas 19.08.2022

Paldies, ka informējāt mūs!

Mēs atvainojamies par radušos situāciju. Noteikti risināsim to un sazināsimies ar Jums personīgi.