www.sudzibas.lv Drogas Slikts serviss

Drogas - Slikts serviss

Saprotams, ka karantīna ir ietekmējusi ikvienu cilvēku, bet vai tad vajadzētu mainīties attieksmei pret pircēju? Kārtējo reizi, kad ir mainījies preču izkārtojums, uzjautāju pārdevējai - kur atrodas sieviešu dezodoranti? Pretī saņēmu sašķiebtu sejas izteiksmi un norādi ar pirkstu. Vēlāk, pienākot pie kases, lai apmaksāt, pieklājības pēc ne sasveicinājās, ne piedāvāja maisiņu, toties sāka šņākt, jo aizmugurē aiz manis pienāca cits pircējs. Mainiet savu attieksmi.

29.04.2020

A

T Turkey901 29.04.2020

"pienākot pie kases, lai apmaksāt, pieklājības pēc ne sasveicinājās, ne piedāvāja maisiņu"

Jūs sasveicinājāties? Jūs atnācāt pie viņas nevis viņa pie Jums!
Kā arī maisiņu pati varējāt palūgt, ja Jums tāds ir vajadzīgs!
Cik daudz sūdzību jau bijis par kasieru/ pārdevēju uzmācību, tā vien šķiet, ka nekad nebūš labi!

Džozefīne 29.04.2020

Drogas nav nekāda Maxima XXX un tādu lietu kā dezodorants jau nu mierīgi var atrast, pastaigājot minūti ilgāk. Ja vien man trāpītos tādas kasieres, kuras nesienas klāt ar saviem kases piedāvājumiem un maisiņiem.