www.sudzibas.lv Drogas Slikts serviss

Drogas - Slikts serviss

Drogās iepēkos reti, jo ļoti bieži ir sajūta, ka pārdevējas ir nogurušas un vēl viņām tie produkti jāpiedāvā pie kases.. Bet šodien bija ļoti nepatīkami - sajūta it kā esi kā zaglis tur ielavījies, jo apsardze staigā pakaļ un novēro katru tavu rokas kustību, nū kā sieviete var kaut ko izvēlēties no kosmētikas, ja uz tevi skatās niknas acis? Un tak nevar izvēlēties kosmētiku tā kā miltus veikalā, esiet, lūdzu iecietīgāki pret jūsu klientiem, vai jums tādu paliks aizvien mazāk un būs tik tiešam zagļiši jāapkalpo... Ļoti nepatīkama sajūta, kaut pirkumu veicu, un arī kasē savu drogu karti aizdevu citai pircējai, bet gandarījuma sajūta 0 par servisu... Stacijas Origo veikals. Nākamreiz iešu uz Stockman vai Duglasu. Nu nevar ar tādu neuzticību klientus novērot, ļoti nepatīkami..

31.01.2020

J

BondsBonds 31.01.2020

99 procenti var izvēlēties, bet tu nevari. Hmm.. Tikai nesaki tāpēc ka sieviete.

T Turkey901 01.02.2020

Drogas salīzinat ar Stokmann/ Douglas ir tāpat kā salīdzināt tirgu ar labu apģērbu veikalu - cita cenu kategorija, cenai atbilstošs serviss un apkalpošanas līmenis, katram savs!

Džozefīne 01.02.2020

Nākamreiz pavēro, kāds kontingents apgrozās Drogās, varbūt sapratīsi, kāpēc apsargi uzmana. Nesen jau bija sūdzība par šo pašu tēmu.

M Martins 01.02.2020

Drogas tachu fufels nevis veikals! Tur nariki tikai vazajas,lai nozagt kaut ko kartejai devai! Apsardzes tur vispar nav! Ir trauksmes poga un tad brauc Koblenz operativka!

"iepēkos reti, jo ļoti bieži ir sajūta" - varbūt izārstē putru savā galvā un tad kautko raksti.

S stonedparanoia 01.02.2020

No galvas zinu tos caururbjošos skatienus. Seko līdzi tā, it kā viņiem visa siena un grīda būtu apzeltīta, ka tik kāds nenokasa. Smieklīgi.

T Turkey901 01.02.2020

Ja Tev no savas kabatas būtu jāsedz nozagtās un nozaudētās preces vērtība, tad arī Tu sekotu!

S stonedparanoia 02.02.2020

Bļin, bet Rimi un Maxim’ā ir lielāks preču klāsts un arī tā pati kosmētika, bet neviens mani nepavada ar skatieniem no ieejas līdz izejas. :)

T TavsSencis 03.02.2020

Ja neko netaisies zagt, apsargi netraucē. Es viņus vispār neievēroju