www.sudzibas.lv Drogas Sliktā attieksme pret darbiniekiem

Drogās - Sliktā attieksme pret darbiniekiem

Nostradaju Drogas 7 mēnešus, strādāju jo vajadzēja nauda. Attieksme no darbā dēvēja pusēs pret darbiniekiem ir pretīga. Vispirms solīja ka alga pieaugs pēc pārbaudes laikā. Alga palika ka pārbaudes laikā 550€ brutto un tas ir 2021 gadā Rīgā! Piektajā mēnesī nolēmu iet prom no ši murgā ka kompānija "drogas", bet vadītāja negribēja pat atlaist no darba ar argumentiem, ka nav darbinieku un es paliku viena " vecāka" pārdeva, bet alga bija ka "praktikantam" 450€ uz rokām 160-170 h mēnesī. Nu tā es nostrādāju vēl 2 mēnešus, kad man iedeva iespēju izbeigt darba attiecības. Nekādas priekšrocības strādāt drogas nav, tas ir pēdējais variants ka vispār nav naudas un vajag jebkurš darbs, jo attieksmi ir ka pret zirgiem par "minimālku" un nopietni neviens tur nestrādā vairāk kā kādu gadu drogas, jo vispār nav karjeras izaugsmes. Pēc pārbaudes laikā visticamāk cilvēks paliks uz "minimalkas", bet būs vēl lielāks saraksts ar lieku darbu pēc pārbaudes laikā. Veikala kur es strādāju nebija šis murga, jo personāla nebija, bet es dzirdēju no citās kolēģes ka "populārākās" drogas veikalos meitenēs veic eksāmenus uz apkalpošanu, ar x "pircēju" no ofisa, un ja būs slikts vērtējums var noņemt % no šiem mēneša algas. Nevienam neiesaku tur strādāt!

08.12.2021

J