www.sudzibas.lv Drogas Slikta apkalpošana

Drogās - Slikta apkalpošana

Labdien. Vēlētos pajautāt, vai tiešām priekša Akropoles drogām man jāsāk mācīties krievu valoda, jo tanīs ieejot man neviena jau pārdēvēja nespēj atbildēt dzimtajā valodā? Un cik ilgi tas vēl turpināsies, kad iebraucēju pārdevējas baksta ar pirkstu uz beidžu, ka viņa ir ukrainiete - un dancojiet viņu priekšā, jo viņas nesaprot latviešu valodu! Kāpēc man savā dzimtajā zemē dzīvojot ir jādomā kādu valodu sapratīs pārdevējs?

26.05.2022

K

Chikibriki 26.05.2022

Visticamāk iemesls meklējams tajā, ka esat pārāk dumja lai iemācītos kādu citu valodu.

K Kleo7 26.05.2022

Iebraucēju iegribu dēļ pat zinādama valodu viņu priekšā neklanīšos! Es ieeju savā dzimtajā valstī veikalā un man nav jādomā kādā valodā izdabāt pārdevējei kura ar pirkstu iebaksta savā priviliģētajā statusā!

Good Intentions 26.05.2022

Izklausies pēc kārtējās apbižotās. Neviens tev neliek klanīties, ne vispār runāt ar pārdevēju.

L Lietotājs2022 26.05.2022

Tā arī ir, ka liela daļa Latvijas iedzīvotāju to vien meklē kā problēmas - bēgļi nestrādā - slikti, strādā - atkal slikti. Nu nevar valodu pirmajā dienā iemacīties.

S Spuris 27.05.2022

Lietotājs2022 tad lai neliek tos bēgļus darbos ar klientu apkalpošanu,kuros ir vajadzīgas valodas zināšanas.Lai iet strādāt darbus kur nav jārunā latviski Piemēram kartupeļu un burkānu šķirošanu dārzeņu bāzēs,TAČU tad jau būs no viņiem dzirdams,ka MĒS TĀĀĀDU darbu nedarīsim.Mums vajag vieglu darbu un vieglu dzīvi,jo savā dzimtenē dzīvot nevēlamies un beidzot esam na haļjavu tikuši prom no UA.

L Lietotājs2022 27.05.2022

Jā, Latvijā strādājot Drogās ir ļoti viegla dzīve, drīz tās ukraiņu kasieres par miljonārēm kļūs 😁 Ja jau viss ir tik vienkārši, ko tad paši latvieši uz Drogām u.c. līdzīgiem uzņēmumiem neraujas strādāt?

S Spuris 18.08.2022

Vajag pareizi saprast domu. Valsts valodu nezinošjam vajag piedāvāt darbus kuros tā nav obligāta prasība. Pielec tagad tev lēnā aizdedze ?

Drogas 26.05.2022

Paldies, ka informējāt mūs!

Mēs atvainojamies par radušos situāciju. Noteikti risināsim to un sazināsimies ar Jums personīgi.

K Kleo7 26.05.2022

Savulaik kad es pati strādāju Drogās par to pašu nožēlojamu algu- mums bija rājieni par katru nasasveicināto klientu vai viņam neizrādīto smaidu, vai nedod dievs ka kādam netika palīdzēts kādā jautājumā, un šobrīd mūsu krievu tautības cilvēkiem pat strādāt nav ļauts bez valsts valodas zināšanām, bet iebraucēji ar pirkstu baksta ka viņš ir privilēģēta persona un, lūdzu, viņiem pielāgoties! Kurā Eiropas valstī vēl var atļauties tādas privilēģijas, kur viņi var diktēt savus noteikumus?!

L Lietotājs2022 26.05.2022

Nu redz kā, sāpe dēļ tā, ka pati strādāji, nevis dēļ ukrainietēm. Drogas, malači!

S Spuris 18.08.2022

Lietotājs2022 žēl tevi ka bērnībā daudzas reizes no palodzes kritis esi ar galvu pa priekšu.

Good Intentions 26.05.2022

Ko darīt, kad latvieši nevēlās tur strādāt, kā arī jo vairāk brauks prom, jo vairāk būs līdzīgas situācijas. Vienīgi varu ieteikt neapmeklēt konkrēto veikalu.

Arkukušjans 26.05.2022

Kleo7 Jūs esat nožēlojama muļķe. Tik aprobežota galviņa.

K Kleo7 26.05.2022

Nožēlojami muļķi ir tie kuri tagad noniecina savu valsti, savas valsts valodu un savas valsts pamatiedzīvotājus!

S sannas 26.05.2022

Man pilnīgi vienalga kādas tautības cilvēks stāv aiz letes. Ņemu ko vajag, samaksāju un eju prom.

E esmeraldae 26.05.2022

Man bija tāda pati situācija, un arī es nemāku krievu valodu.
Domāju, ka ir apsveicami, ka cilvēki no Ukrainas strādā, taču šeit vairāk ir uzņēmuma vaina, jo 1. to nozīmīti vajag lielāku; 2. vajadzētu cilvēku, kas stāv blakus, ja strādā kasē vai likt vienkārši kārtot tirdzniecības zāli.
Iedomājoties, kāda žampa gāžas pār tiem cilvēkiem ik dienas... Es noteikti negribētu būt viņu vietā.

Y Yne 26.05.2022

Latvieši jau nu tiešām saprot krievijas kara radītās šausmas Ukrainā. Šī pseido latviete vēlas latviešus noskaņot pet ukraiņu bēgļiem. Nesanāks!

S Spuris 26.05.2022

Domāju,ka doma bija pavisam cita neka tu savā šaurajā pierītē to izprati. Ja cilveks strādā klientu apkalpošanā tad valsts valoda ir jāzin obligati! Tas ir visās valstīs! Vienīgais murgs pasaulē notiek tikai Latvijā,kur kaut kāda bēgle uzstajīgi izmanto savu stāvokli norādot ka redziet viņa ir no Ukrainas.Vai tu esi lietas kursā kā tie paši ''bēgļi'' uzvedas arī citas valstīs? Personīgi esmu daudz dzirdējis no pazīstamiem reālus faktus kā arī pats redzējis.Un vēl ir tā,ka man ir daudz pazīstamu ukraiņu ar kuriem sazinamies regulāri jau ļoti daudzus gadus.Ta lūk vini teica ta ,ka valsti pamet tie ,kuriem nav ko zaudēt un ir vieglas dzīves tīkotāji.Esmu bijis arī bieži Ukrainā un zinu,ka tur katrs trešais jau izsenis to vien sapņo kā tikt prom no valsts.Tagad tiem ir visas iespējas,ko arī viņi izmanto.Tapēc tadi kā tu bļauri krievi nāk ,tacu ukraiņi jau tie paši slāvi ir ,kuri Latvijā ir ļoti daudz kopš LPSR laikiem,labāk pieveriet savus maujamos.

K komentātors007 26.05.2022

Piekrītu , nevienā citā valstī viņiem tā nelaiza ,kā pie mums ...un ko tad tiek kuri ir Vācijā , gribat teikt ,ka tagad visi vācieši pielāgosies un ar viņiem komunicēs RU valodā ?

K Kleo7 26.05.2022

Es arī esmu dzirdējusi rindā stāvot Maximā kā ukraiņu varoņi, pirkdami dārgu konjaku, pieprasa mūsu pārdevējām paaugstinātos toņos, lai viņas atbild viņiem krieviski, jo viņi ir nabaga iebraucēji. Līdz absurdam tas viss kas te notiek un latvietis gatavs novilkt un atdot pēdējo kreklu un beidzot ir gatavs mācīties pat krievu valodu, lai viņiem izdabāt!

S Spuris 26.05.2022

Lūdzu Jums viens no faktiem par tiem bezkultūras radījumiem - viena sieviete,neko ļauna nedomādama ,izpalīdzīga izlēma pieņemt pie sevis četrus ''bēgļus'' no Ukrainas.Pati viņa dzīvo īrētā mājā,Londonā.Pēc neilga laika neko nenojauzdama viņa devās sen ieplānota atvaļinājumā uz Spāniju un atgriezdamies viņu gaidīja ''lielisks'' pārsteigums - izrādījās ,ka ''jaukie'' ukraiņu bēgļi acīmredzot ātri vairojas,jo bija mājā + vēl četrpadsmit dižbēgļu (starp citu ,lielākā daļa mūk no Ukrainas ,lai gan dzīvo ļoti tālu no frontes līnijas un viņiem nekas nedraud .Varētu jau palikt savā valstī mierīgi kara neskartajos rajonos ) . Tagad ta sieviete ar izpalīdzīgo sirdi spiesta dzīvot cita dzīvoklī un vēl maksā par īrēto māju kurā 18 kretīni ieņēmuši! Nu tad ko domāt par tādām salašņām no Ukrainas ?

Chikibriki 26.05.2022

Dzirdēt var daudz muļķību, esmu arī dzirdējis, ka esat aprobežota aita, vai tas, ka es to dzirdēju padara to par taisnību?

L Lietotājs2022 27.05.2022

Ziniet, bez konkrētiem faktiem no Jums, Spuri un Kleo, Jūsu stāsti par ļaunajiem Ukrainas bēgļiem ir tikai baumas.

S Spuris 31.05.2022

Lietotājs2022 pajoliņ,lasi uzmanīgāk,ja slikti ar redzi ir vecais pensi tad aizej pie acārsta! Es stāstu to ,ko zinu dzīvē pats un redzējis esmu nevis no baumām. Par tiem lohiem no Ukrainas zinu arī jo pats daudzkārt esmu bijis arī pašā Ukrainā un zinu ka tur katrs otrais salašņa un dīkdienis sapņo tikt ātrak prom.Īstie Ukrainas patrioti prom nekad nemuks! Savukārt par to māju,kuru ieņēmu tie salašņas no Ukrainas aizlido uz Angliju tad tev ākst parādīs to faktu naturāli dzīvajā,tikai nedomā,ka varēsi arī palikt Anglijā.

S Spuris 26.05.2022

Neviens jau nav vainīgs,ka tev Chikibriki dzīve paiet skatoties pa logu .Citi cilvēki redz un dzird kas notiek apkārt.

Y Yne 28.05.2022

Ukraiņi šeit ir tikai dēļ krievijas uzsāktā kara!

S Spuris 31.05.2022

Nemuldi,jo tā nav.Lielākā daļa no viņiem ir vieglas dzīves tīkotāji,kā arī tagad viņiem ir lieliskas iespējas viegli pamest savu valsti!