www.sudzibas.lv Drogas Skatās kā uz zagli

Drogās - Skatās kā uz zagli

Šodien biju iegājis pa dienu Drogās, kuras atradās uz stūra Marijas ielas 9. Gribēju šo to nopirkt. Tur bija tikai viena pārdevēja. Viņa visu laiku mani novēroja ko es daru. Es gribu mierīgi iepirkties, bet nekas nesanāca. Jo man tāda sajūta bija, kad uz mani SKATĀS KĀ UZ ZAGLI. Tomēr nepatīkami. Tā es arī visu atkrāmēju atpakaļ un devos tālāk. Tur arī nav apsarga, kurš veiktu savu darbu atbilstoši un uzmanītu pircēju, kuri tur tiešām zog. Tomēr nepatīkami.

R

R riina 04.03.2015

Tad jau laikam izskatījies pēc zagles.

P patiess 11.03.2015

Rīna aizver mute kaza tāda, es pilnīgi piekrītu, drogas apkalpojošais personāls ir sūds tiešām skatās uz visiem pircējiem kā uz zagli pat ja iet tur tērpies uzvalkā... itkā tas veikals būtu viņu ģimenes uzņēmums un būtu kautkas jāapsargā. hahah pat bildēt gribēja aizliegt vienreiz hahah slimie cilvēki lai tak viņi apstādina mani hahahah nobildēju visu personālu par piemiņu tur vairs neiepērkos. pareizi darīji ja gāji projām. pirmkārt cienījamie drogas pārstāvji KLIENTS NAV ZAGLIS, UN JA KLIENTS NESPĒJ IZVĒLĒTIES KĀDAS SMARŽAS NOPIRKT TAS NENOZĪMĒ KA KLIENTS IR ZAGLIS nĀKAMREIZ BEZ IZSISTIEM LOGIEM DROGAS NETIKSIET CAURI.

K krokss 07.05.2015

Nu, ja klients nozags kaut ko, vainīga ir pati firma nevis pārdevējs. Ielieciet veikalos apsargus, tad personalam nebūs jācieš

K karryx 07.05.2015

как продавец, правда не дрогаса, скажу так.Зачастую у нас нет выбора, мы следим за покупателем так как за все украденное в магазине расплачиваться должны мы сами, Я лучше буду пристально наблюдать за покупателем чем потом сама платить за товар.Уважаемых покупателей, прошу посмотреть на вещи глазами продавца.Вы бы сами хотели платить за украденный товар?Тем более зарплаты там мизерные.

K Kate Liepiņa 31.07.2017

Man arī ta ir bijis vairākas reizes pērkot kādas lietas uz protams pirms perkot paskatijos testerus. Tikmēr drogu darbiniece stāvēja un blenza uz mani tākā es krāmetu tos testerus kabatās. Vienīgais kur var ieprkties un uz tevi neskatās kā uz zalgi ir Alfu tur vienmēr esmu iepirkusies uz iepirkšos jo tur personāls normāls.