Drogās - skarbi

Kr.Valdemara 145 liidz shim bija manas miiljaakaas Drogas. Regulaari iegaadaajos saakot no veljas puulvera, beidzot ar luupukraasu :) Tik pateicoties- laikam jau administraatorei, liekas- neiegrieziishos tur vairs principa peec. Labi zinaams, ka pie dekoratiivaas kosmeetikas vienmeer bijusi probleema ar testeriem utt. Nekad muuzhaa neesmu pleesusi jaunu iepakojumu un bojaajusi kaut ko. Shoreiz redzot ka viens puuderis taa jau attaisiits, izziekjeets, domaaju- ja jau taads, tad sen ticis testera kaartaa. Peec divaam minuuteem blakus neapmierinaati burkshkjeeja, ka redziet -ka es to esot tagad sabojaajusi, ka deelj taadaam kaa es- puuderis nav vairs paardodams. Esot redzeejusi, kaa es ar pirkstu tur visu sabojaaju. Teicu- ne es pirmaa vinju testeeju, uz ko vinja iipashi nereagjeeja un neuzskatiija par vajadziigu pat ieklausiities manii, pagriezaas un pateica- Apnikushas Taadas, goda vaards! Lieki bilst, ka man paargaaja visa kaare atrast un nopirkt plaanoto pirkumu- puuderi! Jo jutos kaa noziedzniece. Varbuut vajadzeetu mazaak kameraa blenzt, vai paar plecu gluuneet, bet labaak sekot liidzi kas notiek plauktos, aizliimeet NEtesterus, lai neviens tiem netiktu klaat un bojaatos aizvaakt, lai nebuutu shaadi paardziivojumi. Ljoti nepatiikami! Varbuut attieciigajai daamiitei tas nav iipashi svariigi, bet tagad shiis attieciigaas Drogas ir zaudeejushas patstaaviigu klientu. Nepatiikami! Sheit nu jaasaka taa- ne tikai paardeveejs, bet arii pirceejs ir tikai un vieniigi cilveeks, kursh nav pelniijis taadu attieksmi. Zheel, meitenes pie kaseem gan tur atsauciigas, jaukas!

A any 18.07.2008

Patiešām žēl, ka Tev tā gadījās. Drogām FUI:(

S Seny 18.07.2008

Drogas vispār tizls veikals- invalīdiem un ar bērnu ratiņiem nav tur ko darīt!!! Ejas šauras, aizbāztas ar visu ko, pie veikaliem gandrīz kā likums ir stāvas kāpnes! Paldies bodes vadībai... gandrīz kā komunistu laikos var teikt- sēdiet mājās! :D :D

O Olga 21.07.2008

VAi nabadzites.Abdirsas pa pilno.

I ieva 22.07.2008

ja tas ir testeris, tad tur ta ari ir rakstits, nevis, kaautkada te doma, ka ticis testeru karta...

T toony 30.08.2008

Nu jā, testeru nav, jo pārdevējas pašas tos izlieto...pēc tam lai nebrīnās

L Liva 04.12.2008

tiešām žēl, ka tev tā gadījās.
Vienīgais darbinieks veikalā kuram nav rozā formas ir vadītāja, bet es dikti šaubos, ka viņa būtu tā izturējusies. Tev noteikti gadījās, kāda nekompetenta konsultante, bet varu iedrošināt tevi turpināt doties uz šo veikalu, jo konsultantes pastāvīgi migrē no veikala uz veikalu un satikties ar viņu vēlreiz ir niecīga iespēja.

I Inese 12.12.2008

Drogas vispar strada taaaadi cilveeki ka trukst vārdu viņus raksturot. Un ta uzspeleta laipniba pie kasēm :)))

T Tonijs 02.03.2010

Nevis "nezinA", bet "nezin" :) vispirms apgūsti latviešu valodu, kā cilvēkam pienākas, nevis sūdzies par citiem!!!

T Tonijs 02.03.2010

Sorry, tas nebija šim domāts :)

X xxx 16.10.2010

Drogas jau sen zaudējušas savu labo slavu. Ja ilgāk stāvi pie smaržām vai kosmētikas, esi apjucis un nevari izlemt, ko vēlies, tad pirmā pienāk nevis konstultante, kas sniegtu palīdzību-pildot savu darbu, bet gan apsargs, lai pārliecinātos, ka neesi ko paņēmis un seko katrai tavai roku kustībai... Tiešām rodās sajūta, ka esi kā zaglis.