www.sudzibas.lv Drogas Rupja pārdevēja pie kases

Drogas - Rupja pārdevēja pie kases

Rupji norādīja,ka groziņš nav jāliek uz letes, bet lejā, visa prece jāizliek uz letes un tad atkal pašai jāsaliek tīkliņā, tad paskaidroja, ka visos apģērbu veikalos arī tā esot. Kamēr mani mācīja, aizmirsa izdot naudu, tad sauca palīdzību, lai atkal atvērtu kasi. Atbildīgā darbaudzinātāja tikai stāvēja un smaidīja, necentās atvainoties vai izlīdzināt situāciju. Kad izteicu aizrādījumu , mācekle atspiedās ar elkoni pret kasi un izaicinoši ņirdza.Biķernieku 143, apkalpoja mācekle, uz čeka rakstīts Kristīne. Atvainojiet, bet vairs šajā veikalā neiešu.

19.07.2019

Džozefīne 19.07.2019

Tonālo vajadzēs, skriesi atkal uz Drogām tikai tā. :D

Ma Martins 19.07.2019

Vinjai analo vajadzes drizak!

Tu Turkey901 19.07.2019

Vazilīnu?!

La Lalala4 20.07.2019

Dieva dēļ, sūdzība uz 100%

Wh what77 20.07.2019

JĀ,vajag cienīt viens otru , pārdevējai nav izrakstīts darba līgumā ka vajag JŪSU preces krāmēt, jūs RIMI arī gaidat kāmēr kasiere krāmēs jūsu preci? Kroni vajadzētu gan noņemts no galvas.