www.sudzibas.lv Drogas Riebīgs serviss

Drogās - Riebīgs serviss

Gribu uzrakstīt sūdzību uz darbinieci, kas strādāja 7. Aprīlī drogas, kas atrodas krišjāņa Valdemāra ielā 145-1. Pensionāre, blondīne. Diemžēl uz vārdu nepaskatījos. Vakar biju ar savu draugu drogas, bijām tur apmēram 20 minūtes (~17: 45-18: 05) . Šī darbiniece neatlaidīgi sekoja mums, atklāti un nepārtraukti skatījās ar nicinošu skatienu. Kad man jau apnika šis cirks, devos pie kases, ejot pāri viņai, lai apmaksāt preces.
Mans draugs sāka dot preces kasierei, viņa piegāja man klāt, kad jau izņēmu ārā savu maku, uzprasīja parādīt manu Somiņu (tur bija košļājamā gumija bundžā un antibakteriāls gēls rokām, par tik bija maza soma) . Es domāju: nu atvēršu, viņa ieraudzīs, kas man ir, un jautājumi atkritīs. Atvēru, līdztekus maksājot par precēm, un jūtu viņu roku manā somā. Man bija tajā brīdī tik liels šoks, ka es ne uzreiz sapratu, kas notiek. Viņa izņēma ārā košļājamo gumiju bundžā, sāka to čamdīt un griezt; pajautāja kasierei, vai viņiem ir tādas, taču pie kases nebija, un viņa varēja to pati pārbaudīt. Mans draugs teica priekšā, ka mēs to nopirkām rimi pāris dienas atpakaļ, kasiere ātri paskurināja galvu, ka nē, nav tādas. Viņa turpināja to griezt un pajautāja: "vai ir čekiņš? ". Mans draugs jau skaļāk atkārtoja, ko teica iepriekš.
Klusēdams viņa man atdeva košļājamo gumiju atpakaļ un teica, ka zina mums. Man draugs pārjautāja, viņa atkārtoja ar tādu pārliecību: "zinu-zinu" un paskatījās kā uz kādiem zagļiem, it kā esam vainīgi. Excuse me? Es viņu pirmo un, ceru, pēdējo reiz redzu.
Es nopirku preces uz >30€ (viņa to redzēja) un nevaru sev atļaut nopirkt kādu košļājamo gumiju? Kur loģika? Smieklīgi.
Šobrīd ir ārkārtējā situācija visā pasaulē saskaņā ar vīrusu, ja man radīsies koronavīrusa pirmie simptomi, iešu uz policiju rakstīt iesniegumu par distances neievērošanu, blakus stāvēšanu vairāk par 2 cilvēkiem un rakņāšanu manā somā (nav tiesību vispār tā darīt) .
Uz kādā pamata bija jārakņājas manā somā un ņemt lietas no tā ar saviem netīriem cimdiem, neievērojot nekādu distanci? ! Un to darīja pensionāre, kas ir pirmā no riska grupas. Ārprāts.

08.04.2020

R

BondsBonds 08.04.2020

Bez dūmiem nav uguns.

V VilnisBanga 09.04.2020

Nu ir tā, ka tomēr aizdomīgi cilvēki izskatās salīdzinoši vienādi. :D varu saderēt, ka esat savā dzīvē arī kaut, ko nočiepuši. :D padomājiet par savu izskatu vai uzvedību... stereotipi tomēr savā ziņā ir balstīti uz iepriekšējiem notikumiem. :D Sapratu, ka jaunieši/ pusaudži raksta :D

R Roxxxy 10.04.2020

“...varu saderēt, ka esat savā dzīvē arī kaut, ko nočiepuši. :D” - Jūs laikam pie sevis spriežat. ;) Jūs mani nezināt un vispār neesat redzējuši, lai tā rakstīt.

⛔️ 10.04.2020

"Kad man jau apnika šis cirks, devos pie kases, ejot pāri viņai, lai apmaksāt preces" - viņa pa grīdu kā čūska rāpoja?

R Roxxxy 10.04.2020

Nu jā, baidījos, ka iekodīs. :(

Pacco_al 12.04.2020

Neticēsiet, bet zog arī bagātie un nodrošinātie, tas viņiem ir "jaunām sajūtām" pēc tam tieši tādi pat argumenti. Paskatieties, cik manas drēbes, aksesuāri vai telefons maksā, es tie iešu zagt sūda salvetes (piemēram), bet jā. Zog.

A apelsins582 18.08.2020

Cilvēkiem Latvijā ir ārkārtīgi zems kultūras līmenis un šie komentētāji to tikai apstiprina.

Dattebane 11.09.2020

piekrītu.