www.sudzibas.lv Drogas Produkta neatbilstība

Drogās - Produkta neatbilstība

Apskatīju Drogas avīzi “ Drogas labākie piedāvājumi Nr. 13 30.09. - 20.10.2013.” Man iepatikās 5.lapas piedāvājums :
----„ DĀVANA Pērc jebkuras divas RIMMEL LONDON Salon Pro nagulakas un saņem dāvanu RIMMEL LONDON kosmētisko otiņu komplektu.” ----

Saprotams, ka otiņas tur nebūs nekādas profesionālās un šikās, bet man sagribējas tīri izmantot šo piedāvājumu, jo iepriekš Drogās pirktā nagu laka zem 2Ls man nobeidza nagus, bet šeit RIMMEL, kuras neesu mēģinājusi un pie tam vēl ar ‘bonusu’. Nu kurai gan no mums nepatīk nopirkt kaut ko un iegūt vēl ko papildus?! : ))) Pluss arī maciņš attēlā tāds vienkāršs, bet simpātisks ar atlasa banti apsiets ... RIMMEL LONDON SalonPro nagulakas viena pudelīte maksā 4Ls ar santīmiem, kas ir līdzīga maksa labām lakām, tāpēc aiziet, aizgāju uz veikalu un šeit vilšanās sakās:
1 Toņu izvēle pat nevelk līdz 10 dažādiem. Praktiski tikai standarta krāsas – melna, sarkana, rozā, maigi rozā, bēša, miesas krāsas un tumšā ar iezaļu nokrāsu. Tā teikt, nekāda knifiņa vai ‘woouu’ : ( ! Bet labi, iespējams mani priecēs to kvalitāte un ņemu 2 toņus, kas vairāk tīk.
2 Tātad katras nagulakas cena pāri 4Ls, atvados no gandrīz 9Ls un man iedod šo maciņu! Es sasmējos tajā brīdī : ))) , jo attēlā redzamais maciņš bija ne vien kaut kur drusku atšķirīgs no tā ko man dod rokās, bet gan pilnīgi un galīgi cita tipa, materiāla un stila. Pat sarkana bante nebija atlasa lentīte, bet gan parasta atlasa tipa drāna, kas iegludināta kā lenta un otrā pusē ir nenošūtas apskurbušas malas, diegi un vispār viss tas skats man atgādināja, kādus gadus 5 atpakaļ, kad tirgū redzēju tantukus, kas tirgoja tāda tipa preces.
Kāds protams teiks: ‘No ko tad tu gribēji?’, bet draugi mīļie – apskatiet attēlu un to, ko man pasniedza kasē – tās ir pilnīgi divas dažādas lietas un avīzē šajā lapā nekur, ne maziem, ne lieliem burtiem nav norādīts, ka prece var neatbilst attēlā redzamajai. :P
3 Saprotot, ka maks jau vien ar savu izskatu ir pamatīgi norādījis uz Drogas ‘mīlestību pret klientiem’ ar produkta neatbilstību realitātei un attēlam, jau smīkņāju, kad vēru maku vaļā – otiņas.. ak otiņas... es domāju, ka jūs jau redzat pēc foto, ka kaut ko tādu pat uz tirgus maz vai tirgo : ))) ... Ar spēku nācās raut āra lielo pūderotu – tās izmērs nu nemaz atbilst maciņam – pūkas saspiestas, salocītas un atliek vien atdot mazajām meitenēm, lai spēlējas...
P.S Vienīgais, kas mani iepriecināja ir pašas nagulakas – kaut arī toņu izvēle nebija diža, bet šie divi toņi, ko iegādājos bija ciešami un ļoti labi turējās uz nagiem gan mazgajot traukus, gan pēc saunas. Bet tas gan kā ‘paldies’ ir sakāms tikai RIMMEL.
Drogam varu pateikt tikai fuj, fuj un fuj – ja arī sūta ko tādu akcijām un piedāvājumiem, kas neatbilst realitātei, ir tak iespēja atteikties un norādīt uz neatbilstību, kaut gan man jau liekas, ka paši vien šīs akcijas ‘cepjat’ un mānat citus : P !!!