www.sudzibas.lv Drogas Pircēju krāpšana

AtrisinātaDrogās - Pircēju krāpšana

Labdien!

 iepērkoties 27.04.2021. "Drogas" veikalā lielā iela 12, Liepājā, saskāros ar ļoti nepatīkamu situāciju. Pirku "Nivea" acu krēmu, ar domu, ka saņemšu pie kases dāvaniņu, kā bija norādīts plakātā (skatlogā) kā arī pie pašas preces. Parasti uzticos kasierēm, tāpēc uzreiz nepamanīju, ka dāvaniņa nav iedota. Arī pati kasiere man neko par to neteica. Tikai, kad biju samaksāJusi par preci un netālu no kases gribēju dāvanu aplūkot, kasieres Skaisti sakārtotajā maisiņā, pamanīju, ka dāvana tur nav nemaz ielikta. Kad jautāju kasierei par šo dāvanu, tikai tad viņa atzinās, ka dāvanas esot beigušās. Tajā brīdī jutos apkrāpta, jo šādu informāciju vēlētos saņemt jau pirms maksāšanas!  vai tad kasierēm nav pienākums pircējus informēt, ka paredzētās dāvanas ir beigušās? Arī nākošajā dienā, kad gāju interesēties, vai dāvanas ir atvestas, vai beidzot man ir iespējas to saņemt, atbilde bija negatīva. Ja jau dāvanas ir tik ierobežotā daudzumā, vai tas nebūtu jānorāda arī pie paša plakāta? Kāpēc notiek tāda pircēju maldināšana?
Sandra Lasmane

02.05.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sandra Lasmane 24.05.2021

Drogas pārstāve ar mani sazinājās e-pastā un situācija tika atrisināta. Man atvainojās par sagādātajām neērtībām un tika izskaidrota situācija. Kā arī uz veikalu aizsūtīja citu dāvaniņu, nesaņemtās vietā.
Paldies arī sudzibas.lv komandai, jo bez Jūsu starpniecības diez vai situācija tik ātri tiktu atrisināta!

Komentāri (11)

S Sweetly 02.05.2021

постоянно не дают подарки за покупки на определенную сумму,хотя даже на сайте есть информация о подарках.Это именно в Риге!В других городах дают даже хорошие палетки с тенями ,если ты купил любой товар на сумму 10 евро,в Риге даже за потраченные 20 е ничего не дали(хотя былр написано крем в подарок)

P Patiess Fakts 02.05.2021

nu tak viņas aiznes mājās dāvanas. Nesen lasīju dzūdzību Drogas Bauskā, cilvēkam pie kases jauno preci apmaina pret testeri un pusizlietotu iedod, bet samaksā kā par jaunu. Tā blo..zga aiznesa mājās un mālē mūli.

P Patiess Fakts 02.05.2021

UN vispār šāda attieksme ir negodīga pret pircēju, uzrakstiet uz Drogas ofisu galveno!

S Sandra Lasmane 15.05.2021

Jā, jau uzrakstīju. Ļoti ātri man tika atbildēts. Šobrīd situācija tiek izskatīta un meklēts risinājums.

P Patiess Fakts 02.05.2021

diez kas te liekt tos mīnusus, te viss ir patiesība

S sannas 02.05.2021

Lūdzu pievērsiet uzmanību reklāmas plakātiem! Vienmēr! Tur ir rakstīts, ka dāvanu skaits ir ierobežots.
Pārdevējām nav pienākums informēt, ja dāvanas beigušās.
Varu vien nobrīnīties cik viegli ar pircējiem manipulēt. Visiem pēkšņi savajagās to krēmu, jāatceras gan,ka tā dāvana nav tik vērtīga, lai pirktu acu krēmu,ko neņemtu, ja nepienāktos dāvana.

S Sandra Lasmane 15.05.2021

1. Tieši plakātam arī tika pievērsta uzmanība! Tur jau arī ir tā problēma, ka NEKUR nebija rakstīts, ka dāvana ir ierobežotā daudzumā.
2. Atļaušos Jums nepiekrist, ka "pārdevējām nav pienākums informēt, ja dāvanas beigušās". Tieši pārdevējām ir jāsniedz šāda informācija, pat, ja plakātā ir uzrakstīts, ka tās ir ierobežotā daudzumā. Tieši pārdevējs ir pirmā kontaktpersona ar pircēju.

S Sweetly 02.05.2021

я не набираю товар ради подарка,но если он мне,как и другим покупателям положен,то почему нам его не дают?

S Sandra Lasmane 15.05.2021

Tieši manas domas!

Z Zanīte124 17.05.2021
Atmosfēra

Šorīt biju iegājusi kuldīgas drogās! Vadītāja skrin pa veikalu aptrakusi ārda ārā kasi kaut ko meklē, pārdevējas pat nevar normāli apkalpot klientus. Sajūta nebija no labākajām! Žēl to darbinieku!

S Sudzibas.lv Admin 09.06.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes