www.sudzibas.lv Drogas Pīkstošais maks

Drogās - Pīkstošais maks

Vēlos izteikt neapmierinātību par pārdevēju Nelli Drogas veikalā Vienības gatvē 113. Padzīvojusi kundze, kurai laikam klienti ir pilnīgi vienaldzīgi. Mana otrā pusīte nopirka maku Stradivarius veikalā Riga Plaza. Makā ir iešūts Pīkstulis (čips), kurš ik pa laikam ir jāatpīkstina, jo pīkst ejot cauri vārtiem. Arī šajā gadījumā, ejot cauri vārtiem, draudzenes somiņa nopīkstēja. Draudzene paņēma rokā maku un teica, lai atpīkstina, tad viss būs kārtībā, bet šis indivīds laikam ir bez runas uztveršanas spējām, jo tikai mala savu un gaidīja, lai visu krāmē ārā. Nepietiek ar to, ka viņa nedzird, maku viņa paņēma un nolika uz galdiņa restēm starp abiem vārtiem, līdz ar to vārti visu laiku pīkstēja, lai arī kas tiktu ņemts ārā no somiņas. Bez tā visa kundzīte paņēma Avonā pirktas gandrīz tukšas smaržas no somiņas un gāja pārbaudīt, vai tās nav zagtas. Nezinu, kurš īsti nepārzin veikala klāstu, es vai Nelli, jo mēģināju ieskaidrot, ka Avon smaržas pārdod Avon nevis Drogas! Tad es paņēmu rokās mājas atslēgas un palaidu cauri vārtiem ,kuri protams dēļ maka atkal pīkstēja. Nelli man atņēma atslēgas un steidzās tās pētīt. Vispār kā es varu uzticēt rokās svešam cilvēkam mājas atslēgas? Kā es varu zināt, ko viņa ar tām izdarīja? Ja man tiks apzagta māja, kurš par to atbildēs? Tas viss turpinājās kādas 25 minūtes, pārdevēja haotiski skraidīja apkārt pie telefona un atpakaļ un rāva no somiņas ārā visu pēc kārtas, pat visas kartes un telefona austiņas, kuras jau nu noteikti varēja būt zagtas Drogās! TIkmēr visi rindā stāvošie cilvēki, nometa savas mantas turpat un aizgāja prom. Pēc brīža pienāca sievietes, kuras to visu bija noskatījušās un mēģināja ieskaidrot pārdevējai, ka TIEŠĀM PĪKST MAKS, jo viņu makiem ir tā pat. Viņas paņēma tost no galdiņa maku un vairākas reizes ar to izgāja cauri vārtiem, kuri tad arī nopīkstēja! Bet vai tad Nelli tas interesē?Nē! Te pēkšņi viņa pagriežas un saka - Viss, ejat prom! Es piegāju un teicu - pirmkārt, atvainojaties lūdzu meitenei, ja nespējat adekvāti pildīt savu darbu un viņai Jūsu dēļ jāpiedzīvo šāds 25 minūšu garš apkaunojums. Un otrkārt, Jums visu vajadzēja izbārstīt pa leti, tad arī salieciet visu atpakaļ. Atbilde uz šo bija - Jā, kā tad! Pagriezās un aizgāja... Pat pārējie cilvēki pie kases un pienākušās sievietes par šādu attieksmi bija šokā! Pie kases pienāca klients un Nelli viņai saskenēja visas mantas, ko iepriekšējie bija atstājuši. Cilvēks viņai mēģināja ieskaidrot, ka tas viss nav viņas, bet vai tad Nelli dzird? Nē! Pēc šī gadījuma vairs Jūsu veikalā neplānojam iepirkties, kā arī par to informēsim visus draugus un paziņas. Ja pārdevējs nedzird, ko viņam saka, nevar izdarīt tādu elementāru lietu, kā maka nopīkstināšana un tā vietā pazemo klientus, tad šī nav iestāde, kurā mēs vēl vēlamies iegriezties.

E elinabarbie 24.09.2015

Kas tas par tādu pīkstošu maku ar čipu, kas pīkst citos veikalos :D hahaha pirmo reizi kaut ko tādu dzirdu.
Vai tad, kad pirkāt maku Stradivarius veikalā nenoņem no tā pīkstuļus??? :D es tādu maku nepirktu un nelietotu, kas tā pīkst. :D
Jūti jums līdzi par piedzīvotām 25 apkaunojuma minūtēm :D