www.sudzibas.lv Drogas Pārdevējas, krāpšana

Drogās - Pārdevējas, krāpšana

Кассир надежда в дрогас - Gaiļezera iela 8, ворует накопленные пункты с карточки " дрогас", купила товар на 30 евро, было 30 центов на карте, стало 10 внезапно. Зачем принимать на работу воров?

02.07.2024

ž žurcis 02.07.2024

Kā tas ir vispār iespējams?
Visu laiku par Drogas sūdzies..

J Jānis čevers 03.07.2024

Klau, tu zināji, ka Vates vieta nav drogās, bet aiz austrumu robežas!?

Pako savus "maisiņč vaig" un tuntulējies uz fāterlandi.

Tur tev noteikti viss būs kā uz zoba!

A AntiElvi 03.07.2024

Nozombētais daunis! 😂🤣😂🤣😂🤣

Adriana355 06.07.2024

А ты проваливай из Англии ,почему 10000 латышских чемоданов там ? Вы Чарльзу нафиг не нужны там ,нищета . Пусть вам Сейм работу даст на родине. Шляетесь по миру в поисках работы ,позорище нищее

ž žurcis 07.07.2024

Niščeta kā reiz esi tu, kas skaita katru kapeiku. Redz, viņai 30 centus "noņēma".. atradusi par ko bimbāt.

AS Drogas 03.07.2024

Esam saņēmuši Jūsu ziņu!

Atbildi sagatavosim un sniegsim Jums personīgi!

Adriana355 08.07.2024

Не суй свой нищий еб-к во все объявления на сайте ,нищеброд ,подними экономику в своей стране ,35 лет независимости ,а страна нищая , на содержание почтовых отделений у сейма даже денег нет ,закрываются .Каждый клок латышской земли продан иностранцам .Позорище