www.sudzibas.lv Drogas novērošana

Drogās - novērošana

Katru reizi ieejot imantas drogās mani vienkārši izspiego. Man nav nemaz vēlēšanās iet uz turieni, jo zinu, ka katru manu kustību novēros apsargs un 3 pārdevējas. katrs solis, katra kustība tiek novērota ar lielu rūpību. un vēl tā kladzināšana pie kases - 2 Ls jūsu -atlikum 1Ls varbūt jūs vēlaties nopirkt to un to? kaitina nežēlīgi.

A Aleksa 04.01.2011

Relax! Ja Jūs esat godīga pircēja, tad nav ko uztraukties. No vienas puses var saprast pārdevējas, Drogās par iztrūkumiem nežēlīgi soda personālu (es domaju, ka algas griež nost, nevis kautko kriminālu:)). Starp citu, tā kladzināšana pie kases varbūt šķiet kaitinoša, bet, no citas puses, kasieris apstiprina cik naudas Jūs iedevāt, kāds atlikums...tāpēc mans ierosinājums ir visu uztvert mazliet mierīgāk.

S Sintija 05.01.2011

Savā ziņā varētu piekrist! Šāda problēma, ja tā to varētu nosaukt, ir visās Drogās. Tas tiešām nav patīkami, ja tiec novērots kā, itkā Tev uz pieres būtu uzrakstīts Zaglis! Tas ir bijis iemesls, kādēļ ilgi pa šo veikalu nestaigāju, vienkārši sāk krist uz nerviem apsarga uzkrītošā skatīšanās. Veikalam ieteiktu vienkārši uzlabot drošības sistēmu, nevis traucēt klientiem iepirkties.
Par to "kladzināšanu" piekrītu sadaļā: Vai nevēlaties kurpju šņores par 0.49 santīmiem? Vai tad klients nav tas kuram tiesības pašam izvēlēties, nevis katru reizi ieejot veikalā rēķināties ar to, ka būs jāatsaka kaut kādiem pilnīgi muļķīgiem piedāvājumiem. Varēja vismaz vīriešiem nepiedāvāt biksīšu ieliktnīšus. Diezgan amizanti! :)

P parastais 05.01.2011

Ja pircejs tiek tik rupigi noverots, tad viniem ir problemas ar noverosanas kameram . Apsargs pie monitora ir aizmidzis vai piedzeries.

K Krika 24.03.2011

pretīgi