M mjā... 22.07.2008

Tad paziņo!

? ????????? 22.07.2008

nju ko tad nezino?

L Luxa 22.07.2008

Poka svinja molotit v pastj jej nichego lishnego ne kladut!Neraknajas pagaidam citadi saks smirdet!

Z Zaimiņš 23.07.2008

Nu un??? Tev ko, valoda vai preces vajag?

L Luxa 23.07.2008

Man vajag valodu, nevis preces!

B bumbulis 26.09.2008

Ne jau tikai Drogas veikalos tās krievu c... sēž, viss viņu offisss pilns ar tiem krieviem, tapēc jau nevienā veikalā nav nekāda kārtība ka pi... tur visus komandē!!! Ārā no Latvijas!!!

E es 26.09.2008

Fašisti!!!

C cilvēks 26.09.2008

"Riga neviens nerunaja 17.07.08 Valsts Valoda" . Šeit gan izskatās, ka sūdzības autorei ir pašai problēmas ar valsts valodu...Nacionālā naida kurinātāji un patrioti atradušies. Ja viņi runā krieviski, bet ir dzimuši Latvijā, tad tādēļ viņi ir sliktāki par mums - latviešiem un nav pelnījuši darbu ar kuru nopelnīt maizi ? Davai, latviešus no Īrijas arī ārā!!! Par daudz tur viņu !!!... Tu uz veikalu ej pārdevēju nacionalitāti pārbaudīt vai iepirkties? Stulbums!

A Auto 14.10.2008

Jokus nesaprotat, meklejiet fashistus Vecriga:) Man ar valodu iet kaa vajag, jo kam latvieshu asinis un pase esi latviets tad var dziedat:, , Latviets esmu latviets biju, latviets muzam palikshu! "Tik krievu skola kas gajis tas labak krievu mentalitati saprot un krievi ari tauta ka visas parejas:) Nenado pikalki stavitj i vopros bi ne voznikal!po tv. Vakar radij, domina vienam iedarbinaj vartus, ja apsardzei vajag uzzinat kas jums somina, vai tur nav kas liels un smags tad ari pikstes, vai ari ko citu mekle, ko viniem vispar nav jazin.bet domina neejiet, un drogasa ari, ejiet un izoshnajiet kur var iet, jo es to zinu. UN e-talonu nelietosu, neesmu no marsa, tadel nezinas kur tas vards uzvards(ta bus tagad)katru dienu dodas:))Ka Jums patik...transports ka kontroles lidzeklis:) Padomajiet par to ko es Jums saku. Visu Labu!

I Istina 14.10.2008

Datori, internets ari Pareizticigo Garigaja Seminara ir! Aizejiet un ka ieiesiet pa durvim pa kreisi var redzet gan estuvi gan visu. Ari tiem kas pustinjka ir cits viedoklis neka tiem kas pilseta macas un darbojas vairakas sferas. Katolu klosterim pat pa datoru var aizrakstit un Pareizticigo priesterim uz Krieviju caur saitu. Kur tad mes dzivojam, ne jau meza, kaut vai pagaidam. Dieva svetibu!

J Jana 01.12.2008

I, 4to???Tebe tovar nuzen ili latiwskij jazik???

M Molnija 24.01.2009

E-maili ne chitaju!Sveicieni no visiem!

M Molnija 24.01.2009

Preci vajag tad kad to nav kur nopirkt.Labais vecais deficits nav musdienu tendence.Preci var nopirkt visur, cita veikala, cita pilseta, cita valsti.Visu gaishu!

J Jānis 21.06.2009

Pa muti krieviem!

A Alina 12.07.2009

Nacistka!Otlichno znaju vesj personal v etom magazine, vse oni govorjat na tvojem grjebanom latishskom prosto akcent uslishala vot i pizdish.Vi uzhe dostali so svoim nacionaljnim jazikom...a samoje smeshnoje chto sebja idiotami vistavljajete...nad vami uzhe vesj mit smejetsa...posmotrite chto tvoritsa v strane.A ti Domina podojdi k ruskim i skazh im v lico pro to chto ti dumajesh...posmotrim xvatit smelosti, ili toko v nete pisatj gorazda.Dura!:)

L Lola 05.01.2010

Bravo, Cilvēks!!!

T Tonijs 02.03.2010

Nevis "nezinA", bet "nezin" :) vispirms apgūsti latviešu valodu, kā cilvēkam pienākas, nevis sūdzies par citiem!!!

K killer 02.03.2010

Alina молодец!я полностью согласен!!

L linda 04.02.2011

Ja nezina valsts valodu, nav ko strādāt Latvijā, tad tinieties Jūs krievi uz savu pi*****sko Krieviju!

Un special koments TO TONIJS!!
Iemācies pats locīt darbības vārdus! zināt ir 1.konjugācijas darbības vārds, tāpat kā "lasīt", šim vārdam arī ņemsi galotni nost.

L linda 04.02.2011

Alina tu esi īsta dura, tāpat kā visi pārējie krievi!
Un to es esmu teikusi acīs krieviem, un vari nemaz uz latviešiem ņipizditj!
Drogās ofisā sēž visi krievi, kuri gramatiski nejēdz rakstīt pareizi nemaz... un ko jūs gribat, ka personālus sakarīgus savāks, kuri runā latviski...ja esi krievs, tad ar atplestām rokām tevi pieņems darbā!!