www.sudzibas.lv Drogas neuzmanīgie pārdevēji

Drogās - neuzmanīgie pārdevēji

Iegādājos veikalā Drogas skropstu tušu... Nesāju vienmēr savā somiņā, kopā ar citu kosmētiku. Apmeklējot veikalu, nakamajā reizē ejot prom saka pikstet, , , protams apsargs klat visa rinda cilveku skatas :( pardevēja prasa- vai ir kosmetika somā? Saku jā ir, paņem visu pārbauda izrādās uzlīme nebija pārdevēja kaut kādu noņēmusi kad pārdeva to man... es tikkai nodomāu labi, ka negāu gar to stendu vēl pateiktu ka nozagu, , , Domāju nu kam negadas... bet kad man ta gadijās vel pārs reizes. Vairs Drogās kosmētiku neiegādājos šī iemesla dēļ. Katreiz, kad eju caur kasi, kaut zinu, ka kosmetika nav līdzi jaiet ar bailēm ka tik nesak pikstet pilnīga fobija! vai man ta vienai gadās vai vēl kadai tā ir gadījies?

L LLLL 27.12.2008

A man šitā Azūrā visos veikalos cigaretes pīkstēja. Pat neatceros, kur tā pirku. Tāpēc te nav Drogu vaina vai paŗdevējas vaina. Visur zog un tāpēc tie pīkstuļi ir ļoti jūtīgi.

T toony 27.12.2008

Man tā bija ar lūpu spīdumu. Viena no pārdevējām metās virsū kā zvērs ar asinskāru laimi acīs, ka noķērusi zagli (veikals bija tukšs, šī slānījās gar preču rindām). Es neko, stāvu un gaidu, jo zinu, ka manā somā šī līst nedrīkst. Tad kasiere jautāja, vai nav kas pirkts iepriekš, parādīju spīdumu - tā trakā pādevēja izgrāba no rokām, a spīdums jau tāds nobružāts - var redzēt, ka ne pārāk jauns. Un ko šī pasaka? "nākošreiz vajag parādīt kas jums ir". Haaa! darīt man nav ko...pagriezos un aizgāju. A par tušām Drogās - bijušais Drogu darbinieks stāstīja, ka viņi skrūvējot vaļā tušas, spīdumus un korķīšos liek tos pīkstuļus, tad aizlīmē ciet. tāpēc neiesaku tur pirkt vismaz tušu noteikti - jo pēc atvēršanas tā ir lietojama tikai 2 mēnešus, a ja viņa tur nostāv tos 2 mēnešus?..

L Līva 04.02.2009

ko jūs tur murgojat, pašā tušā zem korķīša neviens neko nebāž! un vajag pašai pēc nopirkšānas tos pikstuļus majas noplēst, tad nebūs nekādu problēmu!

I Ilona 18.02.2009

ar mani bija šāds gadījums "Drodās" Alfā...es tur iegādājos pūderi MaxFactor mēnesi atpakaļ...tobrīd pirku skropstu tušu...izejot sāku "pīkstēt"...pārdevēja man, lietoto pēderi, pētīja no visām pusēm...īpaši patīkami nebija :) //pīkstuli atrada...tikai ne ārpus iepakojuma, bet gan iekšpusē...to izrāva/ pēc tā visa pūdera spilventiņš bija netīrs...īsāk sakot... es guvu estētisku "baudījumu"

Y yooo 27.04.2009

Pizdjow i pravakacija! Ja Jus stradatu Drogas, jus ta neteiktu!!! Ja cilveki neliktu savas somas visu, kas slikti stav, nekas tads nebutu, izbeidziet vienreiz domat tikai par sevi, padomajiet par pardevejiem, kuri ir materiali atbildigi par katru to tusu un puderi. Visi tik jutigi palikusi, agrak pirceji staveja kilometriem garas rindas un nesudzejas, a tagad... estetisko baudu, smiekli nak, pardeveja tev palidzeja, a tu...

E EņģelīC 27.04.2009

Jā, ir bieži dzirdēti tādi gadījumi, ka prece nopirkta, bet vēl pīkst.. Pārdevējam IR jānoņem tas pīkstulis, nevis jāapkauno klients!

I Ilzhja 12.05.2009

Man ar tā reiz bija... nekas traks..pārdevēja pavaicāja vai nav k-kas kas Drogās agrāk pirkts man somā. Atcerējos, ka citās Drogās pirktais pūderis. Paskatījās un vis soki. Kopš tās reizes mājās vienmēr tos svītru kodus ar metāliku noplēšu pati nost..

S soundcheck 01.07.2010

Piedodiet par stulbu jautājumu, bet vai tad tās ierīces ir TIK gudras, ka pīkst tikai nesot vienā virzienā. Tas ir ienākot veikalā tās nepīkst, bet izejot pīkst?

T temīda 02.07.2010

tie pikstulji jau atrodas tikai pie izejas, bet tas jau kaa kuraa veikalaa

S sana 29.12.2010

Veikalos nenormāli zog, tāpēc pīkstuļi ir ļoti svarīgi.
Bet pie kases neviens neliedz tev pārjautāt par to pīkstuļu noņemšanu...pati teici ka nav pirmā reize...