www.sudzibas.lv Drogas Nestrādājiet šajā uzņēmumā

Drogās - Nestrādājiet šajā uzņēmumā

Šodien pametu darbu Drogās Valdemāra ielā 145.. Šausmas. Nevaru galvot par citiem veikaliem, bet darbs tieši šajās bija viens liels murgs. Ar sliktāko vadītāju, kuru jebkad esmu redzējusi priekšgalā. Sintiju L.
Vadītājai viss bija labi un jauki līdz brīdim, kad pateicu, ka iešu prom. Tad attieksme uzreiz izmainījās.

Šodien 3 stundas ''rakstījām'' manu atlūgumu. Jo vadītāja mēģināja man iestāstīt, ka man PĀRBAUDES LAIKĀ ir viņa jābrīdina MĒNESI iepriekš un man būs vēl jāstrādā viss atlikušais mēnesis.. Kad centos kā normāls cilvēks viņai parādīt likumu par darba līguma uzteikšanu pārbaudes laikā, viņai neinteresēja, jo viņa tak zina labāk. Tā kā runāt ar sienu. Kas tā par vadītāju, kas pat nezina visparastāko likumu par darba beigšanu pārbaudes laikā. (Jābrīdina 3 kalendāra dienas iepriekš)
Pēc tam visu atlikušo laiku man lika tupi kaut ko gaidīt un viņa neprintēja manu atlūgumu. Kad pateicu, ka tad rakstīšu pati ar roku, šaka psihot, ka tāds neder un viņai obligāti vajag to printēto. Viņa laikam pilnīgi nevienu likumu nezina? Sapratu, ka nav jēgas ar tādu runāt un zvanīju uz Drogas ofissu, kas palīdzēja visu atrisināt. Pēc 3 stundām beidzot pametu viņas kabinetu...
Bonusā, ejot prom vēl man piebilda, ka uzrakstīšot par mani sliktas atsauksmes. Par ko? Visu mēnesi biju godīgi strādājusi un vēl palīdzējusi arī savās brīvdienās. Bet tagad, jo vēlos iet prom un zinu savas tiesības, es dabūšu sliktas atsaumes. Nu labi, es arī varu, tikai tas kaitēs visam Drogas uzņēmumam. :)

Vēl man ejot prom, no visām dienām, kuras jau biju nostrādājusi noņēma nost 1 stundu, jo mēs redz nācām 8:30 uz darbu nevis 8:00(veikals vaļā ir no 9:00), ko viņa pati bija ļāvusi darīt.. pietam vienmēr ir jāpaliek pēc darba laika rakstīt kaut kādus papīrus, bet tās neskaitas ne virsstundas, ne grafika stundas.. Bonusā vēl mums arī jamazgā grīdas, jo Drogas ir tik trūcīgs uzņēmums, ka nevar atļauties apkopēju.

Vadītāja vienmēr zvanījās brīvdienās un lika nākt uz darbu ārpus grafika. Bez izvēles. Tāpēc labāk necelt telefonu vispār.. ;)

Liek darīt darbus, kas neietilpst pārd.-konslt.(pietam pārbaudes laikā) pienākumos. ( Saistīti ar naudu un visādiem papīriem)

Par katru mazāko lieto un kļūdu jāraksta visādi papīri.

Bet nu, pats sliktākais no visas tiešām bija vadītājas attieksme. Nevienam neiesaku iet strādāt šajā uzņēmumā. Ofissā stāsta visādas pasakas, bet darbs īstenībā ir drausmīgs un samaksa smieklīga. Tiešām nesaprotu cik lielā izmisumā uzņēmumam ir jābūt, lai pieņemtu tādu cilvēku par vadītāju..

C

L Lapse123 17.10.2017

Tā ir viss uzńemums atkarīgs no vadītāja,alfā kad reiz bija łoti laba vadītāja Sintija S , łoti laba pretīmnākoša un vienmër varēja sarunāt brīvdienas vai piestrādat, un vińa nekad nepacēla balsi, tieśām ir ar ko salīdzįnāt.

A ahahahahahahahaha 26.07.2018

drogās neizvēlas vadītājus..tur vienkārši "iemet" to, kas visvairāk saprot, ja nav kas strādā. un visus noteikumus izdomā Rīgā-kantorī. Ja kkas nav izdarīts kā vajag-bļauj un noniecina kā tādu sūdu