www.sudzibas.lv Drogas Nesaņēmu balvu,ko biju laimējusi Drogas loterijā

Drogās - Nesaņēmu balvu,ko biju laimējusi Drogas loterijā

Laimēju Drogas loterijā mūzikas disku..Gāju un jautāju kā balvu var iegūt??Teica, lai nāku pēc ned...Pēc ned aizgāju un atkal tas pats...Protams, tā arī balvu nesaņēmu...Nu ko, lai jau pārdevē jautrāka strādāšana, manu disku klausoties...!!!

V Vika 07.12.2009

Kad ta loterija bija?

H Hugo Djego 08.12.2009

Agnese, diski pieder pie pagajusha gadismta.Tagad no interneta ielâdee mp3 un no datora to muuziku atskanjotaajaa iekshaa.Disks sabruzjaajas un neiet, bet shitaa nakaada vainaö.

N Nikija 09.12.2009

Neuzskatu ka tai pārdevējai tie diski baigi bija vajadzīgi. Arī Narvesenā ir līdzīgas situācijas kad piemēram Aldaris vai Cēsu alus rīko akcijas kad ir jākrāj korķi lai pēc tam tos iemainītu pret balvām. Balvas NEKAD neizsniedz līdz akcijas perioda beigām. Vienmēr cilvēkiem ir jāpieraksta kādas balvas vajag un vēl tikai apmēram pēc mēneša viņi viņas dabūn. Un tā nav Narvesena vaina kā visi tajā brīdī domā bet gan to, kuri tās balvas piegādā. Un domāju ka šajā gadījumā Drogās bija tas pats, lai gan nekādu akciju par diskiem dzirdējusi neesmu.

I INETKA 10.12.2009

Tā akcija bija pirms gada...

L Linda 11.06.2010

man jau arī liekas, ka pārdevējai tas tavs disks točna nav vajadzīgs. visvieglāk jau visu ir uz pārdevēju novelt