Drogās - negodība

Tātad,gribētos pabrīdināt visas jaunās meitenes,kas izvēlēsies savu karjeru saistīt tieši ar šo uzņēmumu ''Drogas"
Pirmām kārtām,atlasē sola zeltas kalnus,visādas sociālās garantijas,izaugsmes iespējas un labu atalgojumu.
Ticiet meitenes,tas viss ir tik pārāk labi,lai būtu taisnība un tā tiešām nav taisnība!
Otrkārt,veikala vadītāja attiecas vienkārši graujoši,tu esi pakalpiņš,vergs un niecība.Pateiksi ko ne tā vai izdarīsi ne tā,ienaidnieks uz visu laiku kamēr tur strādāsi.
Treškārt,alga ir vienkārši niecīgi,sities melnās miesās,raujies kā ēzelis,bet alga knapi sasniedz 200ls.
neiesaku meitenes saistīt savu karjeru ar Drogām!

G13 07.10.2013

Ja neesi slinka un tizla kā ēzelis, tad vienmēr atradīsi citu darbu, ne obligāti Latvijā.
Bet Drogas tomēr dod iespēju arī nespējīgajām meitenēm saņemt vismaz sūdīgu darbu.

N nero39 15.10.2013

Man ar vadītāju bija paveicies, bet darba alga un apstākļi tur tiešām ir drausmīgi. Veikalā, kur es kādreiz strādāju, nebija apkures, ziemā +8 grādi, vasarā +30, jo kondicioniera arī nav, par virsstundām maksā kapeikas utt. Neiesaku tur nevienam strādāt un arīdzan atstāt savu naudu iepērkoties, neatbalstiet to ņirgāšanos par cilvēkiem...