www.sudzibas.lv Drogas Negatīva attieksme

Drogās - Negatīva attieksme

Vecmīlgrāvja Drogās strādā nekulturālas pārdevējas. Uz klientiem skatās kā uz zagļiem. Viena no viņām man nelaipnā tonī aizrādīja, ka produktam nav testera. Es saprotu, ka darbiniekiem ir jāsniedz šāda veida informāciju klientam, kurš vēlas izmēģināt produktu bez testera, taču to ir jādara pieklājīgi. Kad devos uz kasi, šī pati pārdevēja man aiz muguras tādā pat tonī izteica negatīvas piezīmes. Kā kliente sajutos neomulīgi. Pretī gan neko neteicu, jo uzskatu, ka ar šādiem cilvēkiem nav jēgas strīdēties, taču pieņēmu lēmumu šajā veikalā vairs neatgriezties, kaut gan biju tā kliente vairākus gadus. Pati esmu strādājusi par pārdevēju un varu apgalvot, ka ar klientiem tādā tonī runāt neatļāvos.

N

Pacco_al 18.08.2016

Vienkārši neticu šādam notikumu traktējumam. Drogas vienmēr cenšas aplaizīt klientus, dažreiz par mēru.
Var būt arī uzvedies kā zagle?

S sabine saakova 01.03.2017

24.02. ap 20vakarā iegāju veikalā Drogas,Atbrīvošanas alejā 101,Rēzeknē,izvēlējos nepieciešamo,vēlējos vēl iegādāties preci, bet diemžēl veikalā nebija nevienas pārdevējas,kam pajautāt!Veikalā atradās vēl kādi 4pircēji,nesagaidījis pārdevēju,devos apmaksāt pirkumu.Nav saprotams vai veikalā pēc 20.00strādā tikai viens kasieris!? Samaksāju par pirkumu,ejot ārā atkal nostrādāja drošības vārti,protams sajutos neveikli.Nesaprotu,vai tiešām kasieri,kaut arī tā bija mācekle,īgna un sagurusi,nevar apmācīt elementārām lietām,.lai nejustos tādā situācijā kā zaglis!Domāju,ka vairāk neapmeklēšu šo veikalu,lai nerastos pārpratumi,jo nav sakārtota sistēma.

L Lapse123 17.10.2017

Nu, kad strādāju drogās mums Uz Katra bija jāskatās Kā zagła , jāuzbāžas un jatgādina, Kā Esam tepat, jo maksāt no savas kabatas par city nazagtām mantām nevēlējamies