www.sudzibas.lv Drogas Neejiet strādāt šajā uzņēmumā!

Drogās - Neejiet strādāt šajā uzņēmumā!

Kā klientam drogas var šķist brīnišķīgs un rožains pasākums, taču neviens nezin, kas aiz tā stāv. Darba pienākumos neietilpst tikai smaidīt un apkalpot klientus, kā daudziem varētu šķist. Ir ne tikai jāpārzina viss papīru darbs (dienas sākums, beigas) , kas kopā dienā aizņem vēl vienu stundu, kas netiek apmaksāta, bet arī jāmazgā veikals, darbinieku telpas, tualete, kā arī jākrāmē noliktava, kastes jāplēš ar rokām. Kad atbrauc prece, noliktava ir pārpildīta, un izkrāmēšana plauktos aizņem vismaz 3 intensīvas darba dienas. Papildus tam ir jāskraida uz kasi un jāapkalpo klienti, pret kuriem nedrīkst izturēties pavirši, jāizsaka visas stulbās frāzes pat, ja cilvēks ir dziļi neieinteresēts. Un tad vēl ir cenu maiņas, kas notiek ~1x mēnesī. Pagājušajā cenu maiņā es veikalā biju 15h! No 8: 30 līdz 00: 00. Normāli? Es neko neteiktu, ja man par katru padarīto darbu vai kopumā maksātu vairāk. Bet vergu darbs ir vērts tieši 2,75eiro/h! 12h kājās, nepārtraukta klientu apkalpošana augstā līmenī, noliktava, cenas, prece, dienas beigas - murgs! Nemokiet sevi, var atrast daudzus citus labākus darbus! Un veikala vadītājas iedomājas, ka ir plauktu augstāk. Brīvdienas nedod, izkomandē kā gaļas gabalu. Es strādāju divos veikalus kopā pus gadu.. Nekas nemainījās, nomainot veikalu un vadītāju. Tas tikai liecina, ka tā ir uzņēmuma prakse nevis katra veikala atsevišķi. Ejiet labāk uz maximu ;)

T

Komentāri (17)

Dainis 24.07.2018

Tā vienkārši ir viņu uzņēmuma piekopta prakse strādāt uz darbinieku apgrozījuma, viņi acīmredzot uzskata, ka tā ir lētāk nekā ieguldīt darbiniekos ilgtermiņā, tāda pastāvīga ''kruķīšanās'' vien viņiem sanāk, jūs aizgājāt, paņems nākamo muļķi, bet mūsdienās lētais darba spēks sāk kļūt aizvien prasīgāks un ilgi tas nedarbosies.

T TikaiNeTo 24.07.2018

pilnīgi Jums piekrītu! tā jau sanāk, ka tā mana problēma, ka ņemu to pie sirds :)

Dainis 24.07.2018

Arī slikta pieredze ir pieredze :)

J Jānis 24.07.2018

Ja darbinieki sāktu iebilst pret darbastundām par kurām netiek maksāts, tad viņiem pieriebtos mainīt darbiniekus. Var būt sāktu aizdomāties!

Dainis 24.07.2018

Latvijā arodbiedrības parasti ir diez gan nespējīgas.

A Alexa 25.07.2018

Ha ha ha. Var padomāt, ka Maximā ir savādāk? Nu neesam nu tik naivi,...

T TikaiNeTo 25.07.2018

tur vismaz kasierei nav jāpārzina visi papīra darbi, ir tikai viens pienākums ;)

D dzordijs 25.07.2018

Arī esmu tur strādājusi. Un pienākumi tiešām ir tādi kā aprakstīti... Protams samaksa varēja būt būt labāka..
Bet ļoti patika ka drogas arī rūpējās par saviem darbiniekiem. Svētkos sarūpējot dāvanas, ierodoties vienmēr ar smaidu, bet pārmetumiem. Konkursiņi, kur vinnēt dāvaniņas.. Dažādi semināri...
Nav tik traki, kā izklausās, ja vien alga būtu drusku labāka. Visa spriedze rodas tad kad trūkst darbinieku un vienam jāpaspēj viss, tad ir dusma uz visu pasauli. Diemžēl to prasa arī no vadītāja.. Jābūt ir draudzīgam un vienotam kolektīvam. Tad izdodas viss.. Es aizgāju ar labu, un neturu nekādu ļaunu prātu.. Joprojām patīk drogas :) iepērkos un vinnēju konkursiņus...
Mumsdienu cilvēki - latvieši vienmēr atradīs par ko paburķšķēt..

D dzordijs 25.07.2018

Kā arī , ko jūs domājāt, jāsmaida visu laiku.. Protams! Kāpēc cilvēkam no malas, klientam, būtu jāskatās uz jūsu nepamierināto seju vai mājas problēmām.. Jūs kad esaj citur iepirkties, patīk taču vai ne ka pārdevējs laipni sasveicinās uzsmaidot...

A ahahahahahahahaha 26.07.2018

tad ej iepērcies kādā veikalā kur strādā roboti, vai ej sameklē preces pats un kur kas atrodas, nevis visu prasīt darbiniekiem taka pts nemācētu lasīt un neko neredzi kas kur stāv

L Laine6344 21.10.2018

tapec jau no shadas domashanas ka @ahahahahahahahaha, parada isto LV seju... Tad nedari darbu kur nevari savu sirdi ielikt un dot citiem prieku savu darbu darot. Vienkarshi nedari.

A ahahahahahahahaha 26.07.2018

Kā es tevi saprotu... citreiz pat nākas palikt līdz naktij, lai tikai savestu kārtībā viņu debīlo akciju...un tad nākamajā dienā vel dievišīe pircēji nāk un d***, ka nav cenas. un bļauj virsū vadība, ka nav padarits darbs, kuru fiziski nav iespejams paspet 12 h laikaa ja jaņemas ar pircejiem nabagiem kas nekad neko nevar atrast un neko nezin, plus preces, plus papildus izvietojumi jasaliek, plus cenas, plus reklamas materiali BEZJEGA DAUDZ, talak pat neturpinot uzskaitit...

K Kristiāna Roze 08.08.2018

Es protams saprotu, ka vienmēr kaut kas nav labi, bet es nesen aizgāju strādāt uz Drogām, un darba pārrunās man skaidri un gaiši pateica, ka darba pienākumos ietilpst arī telpu tīrīšana, jo atsevišķa apkopēja veikalā nav, pateica arī to, kāda ir likme un iespējamā mēneša alga.
Savā neilgajā darba laikā esmu vienu reizi palikusi pēc darba laika, un man arī tās stundas pieskaitīja pie grafika.
+pēc 3 nostrādātiem mēnešiem katru mēnesi ir iespēja papildus algai dabūt arī prēmiju. ( bet kādam tas protams atkal nebūs labi ). Ar to visu iepazīstina darba pārrunās ( un ja darba pārrunas bija arī lielajā birojā, tad tur tika parādīta arī prezentācija par visu šo ).
Tā nav uzņēmuma vaina, bet gan katra vadītāja atsevišķi, kuri izturas slikti pret saviem darbiniekiem.
Un par kastēm kuras plēš vaļā ar rokām, sviests kaut kāds. Jebkurā noliktavā ir nazītis ar kuru droši var atgriezt vaļā līmlenti ( laigan neredzu neko grūtu vienkārši to noplēts, pati tā daru, un viss ir ļoti vienkārši )
Par darbu kasē ... cik es zinu, darbs kasē ir iedalīts kādam cilvēkam konkrēti, un viņam nav jāskraida pa zāli, un jādara vēl 5 dažādi darbi ( ja protams tā ir, nevajag nosodīt uzņēmumu, bet gan pašu vadītāju individuāli )

A ahahahahahahahaha 08.08.2018

paies laiks un tu sapratisi par ko seit sudzas...tikko tikai saaki stradat

A ahahahahahahahaha 08.08.2018

Parak daudzas sudzibas lai teiktu ka uznjemums labs

S Saulīte 18.02.2019

Piekritīšu, ka daudz kas atkarīgs no vadītājas. Es tur nostrādāju gandrīz piecus gadus. Ja n u kas. Zinu par ko runāju.

L Laine6344 21.10.2018

Tad nedari tadu darbu kuru nevari ne fiziski ne morali padarit. Ja sirds nav klientu apkalposhanaa, tad nedari un viss! Ko var visu laiku sukstities un atrunaties! Tak ej stradat tadu darbu kur tu pati gribi smaidit darot to!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes