www.sudzibas.lv Drogas Nedomā par pircējiem, grūtības atrast preces

Drogas - Nedomā par pircējiem, grūtības atrast preces

Drogas absolūti nedomā par pircējiem. Veikalā Tc Domina nepārtraukti mainās izkārtojums, nepietiek ar to, ka cenu zīmes maziņas un norādes sliktas, veikals nepārtraukti tiek pārkārtots. Četras pārdevējas zālē, visas kaut ko kārto. Katru reizi ierodoties veikalā jāsaskarās ar grūtībām atrast nepieciešamo. Drogas, jums darīt nav ko? Nekur tā nav. Padomājiet par pircējiem.

19.02.2020

K

Džozefīne 19.02.2020

Zini kā tas darbojas? Tu zini, kur, piemēram, stāv šampūns, pēc 2 nedēļām aiziesi ar mērķi paņemt šampūnu, jo zini, kas tas tur atrodas, bet tā vietā tur būs, piemēram, ziepes. Tu iesi meklēt savu šampūnu, bet ja reiz esi pie šī plaukta, tad ziepītes arī paķersi un dosies tālāk, tā teikt, saimniecībā noderēs. Protams, ne uz visiem šis triks strādā, bet tā nu tas ir. Tā veikalos notiek, kaut gan nav manīts, ka viss tik bieži tiktu mainīts vietām. Respektīvi, sūdzībai nav nekāda stabila pamata.

D Dachuk28 19.02.2020

Maximā tiešām tā nav vienmēr mans eko šampūns vietā kuru labi zinu

Džozefīne 19.02.2020

Nu redz, tad jāatmet ar roku tām Drogām. :)