www.sudzibas.lv Drogas На полках одна цена, на кассе другая

Drogās - На полках одна цена, на кассе другая

Neozidal, cto stolknus s etim v DROGAS! Zashli s devushkoj kupit pudru, vibrali za 3,15. Zaplatili i bistro vishli, po spehke ne proverili sdachu, okazivajetsa probili etu pudru po cene 3,99, kotoraja bila nakleena pod cennikom 3,15. Mi srazu vernulis i sprosili, pocemu eto tovar s nabitoj cenoj 3,15 na kasse stoit 3,99 i kassir eto vidit i vsjo ravno probivajet i ni slova??? Kasirsha, pokrasnev i volnujas, srazu sodrala etot cennik i skazala cto eto vcera bila poslednij den skidka i oni zabili pereocenit... Togda skazite mat' vashu po kakomu principu zakupatsa v DROGAS, jesli na polkah odna cena, a na kasse sovsem drugaja. Protivno i obidno!

D

* *** 26.01.2006

Vienu ko es varu pateikt par drogas kolektiivu tas ir tas ka, pashi brauc augumaa zagljiem, a pashi zog savaa veikalaa preci pa devinji meemi. cik reizes esmu redzeejusi ka kolektiivs izlien no savaaam darba telpaam zaaleem ar miglainaam aciim un alkohola smarzhu kas juutas kad shie saak elpot piemeeram uz manu pusi. taakaa arii tas ka paarsvaraa kad esmu redzeejusi to ka kad paardeveejs iet aaraa no veikala saak piiksteet tie vaarti kas pie kaseem. ko citu padomaasi ka tikai to ka pashi ar zog. sho visu esmu noveerojusi riigas centraal stacijas drogas veikalaa. nav ko teikt. es ikai ceru ka sho manu komentu izlasiis kaads no lielaas priekshnieciibas un saaks riikoties peec saviem uzzskatiem, ja vien arii taapataas nedaraas.

L l 31.01.2006

sli6is ti urod tam ljudi rabotajut i mozet neuspevajut pomenjat ceni,tam rabotajut tolka ljudi i starajutsa dla takix urodav kak ti jasna tebe

R re 08.02.2006

da bla u nih tak na vseh tovarah. a prodavs4ici vobs4e selskie duri kakie to. im tolko na bazar, 4tob bla cenniki ne putali

D Dezire 10.01.2007

A ja pokupaju kosmetiku tolko v Stockmanne i nikakih problem s cenami tam net... i vsem sovetuju :)

S Solvita 23.02.2007

A mne nash drogas v Bolderae nravitsa:)mozet i u nas koneshno bivaet takoje s cenami..no kak to ne zame4ala

D Dmitru 11.04.2007

Zabil dobavit, cto magazin nahoditsa na uglu ulic Barona i Merkelja

K k 26.04.2007

Ja sama rabotala v drogas i mogu skazatj, 4to takoe bivaet o4enj 4asto. Rabota tjazelaja i moraljno i fizi4eski. Pereocenitj tovar do zakritija magazina neljzja (vdrug kto-to zaho4et kupitj, no otpugnet reguljarnaja cena?) a esli sdiratj starie (akcionnie) cenniki s utra, to potom zamu4ae6sja vsjem objasnjatj, 4to eto v4era6njaja cena... a delatj eto v nerabo4ee vremja magazina-za eto nikto ne platit!!! Vihodit dev4onki, 4tobi na nih ne srivali zlostj pokupateli, dolzni pahatj za besplatno?

K Katja 07.05.2007

Pri4em sdesj eta ?naprimer ja posla s parnem on mne pokupaet vesj po skidki mi 2 radi sto kupili desevli prehodem k kase a ona doroze!ne sam fakt sto doroze menja volnuet mne parenj i za tise4u lat podaret a sam fakt sto naebali urodiiiiiiiiiiiiii

A angelina 04.08.2007

Ja stolknulasj s takoi ze problemoi, tolko v Drogase v Rezekne. Hotela kupitj teni dlja vek, pervij raz ja ne stala pokupatj za cenu, kotoruja dolzna bila ugadatj, t.k. na tovare bila drugaja. Prihozu vtoroj raz, smotrju-skidka na L'oreal, dumaju, O, to cto nado! Aga, skidka koncilasj 3 dnja nazad,a cenu zabili pomenjatj. Koroce, ja dumaju eta politika u nih takaja, nazivajetsa ne na..., ne prozivjosh! Zlosti ne hvatajet!

M mphd 12.08.2007

Manai mammai arii bija probleema Drogas Reezeknee - kases galaa visus vinjas pirkumus maisinjaa lika veikala kaada straadniece un, kad mamma atnaaca maajaas, izraadiijaas, ka nopirktaa luupu kraasa par nelaimi maisinjaa netika ielikta...

K k 19.09.2007

Parnju vidno zalko deneg stalo na pudru!

A Anna 24.10.2007

Varu teikt tikai vienu - visa problēma ir Drogu darba organizācijā. Pārcenošanas ir jāizpilda,- lai to izdarītu pilnīdi un kvalitatīvi, pārdevējām būtu jāstŗdā pa naktīm, tikai... kurš par to maksās? Cienījamie pircēji, esiet lūdzu iejūtīgāki - arī pārdevējas ir tikai cilvēki un nevis roboti, kas var strādāt neierobežotu laiku un kas iet uz elektrības un baterijām. Par to strādāšanu citur, ja nevar paveikt pienākumus - ja citur būtu tās zelta bedres, vai gan kāds sēdētu šeit? Tā ir viela pārdomām arī administrācijai...

K Katenjka 04.11.2007

Ja, dorogije druzja toze toljko 4to iz "srogas", kotorij na melnsila 22.na etot raz okassirshah ni4ego plohogo skazatj ne mogu, prijatnije devo4ki i vsegda govorjat"labdien".na etot raz ho4etsja skazatj ob ohrannikje. Nu, to 4to muzhik poshjol ohranjatj poroshki i prokladki-eto jesjo pol bedi, tem boleje 4to on uze sedoj i ts4edushnogo vida:ne vozjmut jego v no4noj klub vishibalij:) no to, 4to 4elovek bukvaljno naglo sebja vedjot, po zalu kradjotsja, sopja tebe v spinu i smotrja v upor, 4tobi ti ni dai bog ne ukrala cennij shampunj, eto toze mozno poterpetj, skrepja zubami...no-nedolgo.firma "drogas"!u vas net deneg na kameri slezhenija??? Nu po4emu ja nemogu so svojej mamoj obsuditj dostoinstva zubnoj pasti ili prokladok bez u4astija vashego ohrannika valerija??? Kstati, po4emu na karto4ke tolkjo imja, gde jego familija?eto 4to, uvesiliteljnoje zavedenije, gde vse po imenam?po4emu na mojo neudovoljstvije on pozvoljajet sebe jesjo i obrugivatj menja i moju matj, obzivatj i ka4atj prava kak u sebja na kuhnje??? I po4emu nikuda nevozmozhno pozhalovatsja?ja hozhu tuda 4asto, tak kak on odin v nashem raionje i ja vinuzdena tuda hoditj, i ja nezelaju ostavljatj svoi denjgi i jesjo portitj sebe nastrojenie!!! Ja, pravda, otvela dushu:)nazvala jego impotentom i starim urodom:)))ne mozhet uze so svoim prostatitom naiti normaljnuju muzhskuju rabotu, a ne za eti kopejki obizhatj pokupatelej i oskarbljatj zens4in.

L launais 05.02.2008

Jums urodiem viegli dirst par cilveekiem, kas varbuut kaut kad kluudaas, tadu meeslu var uzrakstiit tikai kapeiku pisseeji, pakaries delj ta santiima teksta autor un vinja domubiedri!!! vareetu domaat ka dirseji sava darba vietaa ir baigi preciizie un nekad nekludaas, tur darbinieku trukst un meitenes nespeej visu paveikt uz reiz!!! juss jau tad nabagu bars esat ka to nieka santiimu deelj tadus tekstus rakstat

I illa 05.02.2008

Man aizvien biežāk atgadās Drogās pie kases vilties par cenu, vispār Drogas vairs nerullē, nav uzticības, ieviesiet taču tur vienreiz kārtību.

A Alīna 06.02.2008

Šodien vispār kkāda kompleksaina žurka, kas sēž kasē man kko sāka aizrādīt par manu "nedabīgi tumšo ādas krāsu", ko es principā varu mierīgi uzskatīt par manu cilvēktiesību aizskaršanu! Tai sīkajai žurkai būtu jāzin , ka viņas pienākumos ietilpst sasveicināties, un izdot naudu.

L launais 08.02.2008

Iesudzi vinju tiesaa par Tavu CILVEKTIESIBU aizskarsanu he he

L lasenta 11.02.2008

Par to ka Drogās paši darbinieki zog to man pašas paziņas piedāvāja, tipa ja gribēšu ko dārgāku kad nebūs neviena pie kases to man mierīgi neizsitīs!!! Bet par to ka cenas dažādas nu ja nepatīk cena, vajag atstāt preci pie kases un neņemt, tās jau ir pircēja tiesības, un ja nepareizi izdot naudu, tad vajag čeku kārtīgi pārbaudīt un naudu... paši vainīgi... bet nu ko ta paši strādnieki jūs sūdzaties??? Ja tik grūti un maz maksā, tad nestrādājiet tur!!! Es ar gribēju, pat veselu dienu tur pamācījos kā strādāt!!! Nākamdien es neatnācu..

J ja 21.02.2008

U menja okolo doma drogas na melnsila. Chasto hozu tuda - ochenj nravitsja!!!

D darja 15.03.2008

ziniet juus visi!vispirms nevienaa veikalaa nav konsultantu.kuri paliidzees un paskaidros kaut ko....rimii...makswimaa?????kur??pasakiet kur,tad ari savu muti veeriet valjaa...__2__..ko juus visi saprotat no zag6anaS?>>ja zog darbinieki....tad pa6i arii par veikala truukumiem maksaa un preemijas arii atnjem.,...es zinu labaak par jums....jo es pati straadaju drogaas...visi darbinieki censhaas,lai visur buutu viss kaartiibaaa un perfekti..ja kaadam nepatiik kaut kas,tad neejiet vairaak drogas...tad nebuus nekaadu probleemu...cilveeki sev pa6i rada probleemas...un otrkaart darbinieki kaarto peec 3 meeneshu straadaashanas eksaamenu...
nav tik daudz darba tirguu darbinieku,kuri grib straadaat...es ar to gribu pateikt ka visas cenas pilniibaa pa vienu dienu nav reaali paarbaudiit...mums ir viss kaartiigi sakaartots...nevienaa citaa veikalaa kaa rimii vai maksimaa nav viss akuraati salikts...