www.sudzibas.lv Drogas Murgs ne darbs! Drogas

Drogās - Murgs ne darbs! Drogas

Nevienam neiesaku iet stradat uz šito MURGU! Man vajadzeja ātri darbu, tapec aizgaju uz interviju un tiku pienemta. Taču jau 1. nedelā sapratu, kas tā par sūda bedri. Es jau no sākuma gāju kā uz pagaidu darbu un nomocīju gandrīz 3 mēnešus, nožēloju, ka neaizgāju ātrāk. Ofisā sastāsta visādas pasakas, bet patiesiba nekas nav no solītā - pat elementārs darba aprikojums. Nebija ne nazītis(2 nazīši uz visām), ne respirators. Kastes bija jāplēš ar rokām un visa tā ķīmija bija jāelpo. Kad es pajautāju, lai iedod respiratoru, vecākā pārdevējā sāka smieties un teica, ka šeit tev nav ofiss. Es biju šokā, jo ofisā solīja, ka būs viss nepieciešamais, taču nekas nebija. Bet tas vel nav tik traki.

Vadību vajadzētu izšaut. Tur ofisā/vadībā strādā bērnudārza līmena indivīdi, kas tikai domā kā vairāk izsūkt naudu, bet par darbiniekiem ir nospļauties. Izmācījušās augstāko izglītību, var redzēt, ka tikai papīra dēļ tur nonākuši - ne sūda nerubī, tikai melo un krāpjas. Tikai muļķes tur paliek strādāt.

Atceros, kā darbā lejā noliktavās vadītāja ar vecāko pārdevēju mēdza dzert alu un tā pamatīgi. Labi, man tas netraucēja, bet ja vadītāja ir tāda maita, tad tas tiešām ir pretīgi un krīt uz nerviem. Nožēlojamās aitas. Aarprats, Drogās ir drausmīgi kadri. Bet ne par to ir stāsts. Ko tik Drogas apmacībās nestāsta - jāuzbāžas cilvēkiem, jāpiedāvā saistītā prece viena pēc otras. Pie kases obligāti jāpiedāvā papildus prece - tas ir tik drausmīgi. Lielākajai daļai pircēju tas šausmīgi krita uz nerviem. Man kā klientam ari tas kretinē. NEVIENAM, NEVIENAM nepatīk, ja veikalā uzbāžas ar preci, bet redz, ja es to nedarīšu, tad vadītājai nebūs prēmija un tāpēc viņa psiho kā aizdedzināta cūka.

Darba pienākumos ietilpst ne tikai pārdevēja/kasiera pienākumi, bet arī apkopēja un krāvēja darbi. Kastes ir ļoti smagas, ir tādas, kuras pat divatā grūti pacelt. Ka jūs domājat - tas ir normāli? Apkopējas nav, jo Drogas grib ietaupīt! Tādā gadījumāa, lai piemaksā darbiniekiem par papildus darbu!! Bet nē. Mēs strādājam kā VERGI un par to neko nemaksā.

Ir bieži pārbaudes. Tikai pamēgini nesaveicināties kaut ar 1 klientu, nepiedāvat papildus preci vai vnk pareizi nepasmaidit, tad tevi ēdīs nost. Ofisā saka, ka pārbaudēs noteikti negrib tevi iegāzt, bet pēc pieredzes un citu darbinieku stāstītā - vini to vien gaida, lai tevi iegāstu. Ja viss nebūs perfekti, tad būsi ''izgāzis'' visu kolektīvu. MURGS!! Un kā tā vadība uzbāžas ar eksāmenu - pēc 3 mēnešiem būs jāliek eksāmens, tev jāzin viss par 10 000 precēm un ne tikai. It kā darbiniekiem nav nekas cits, ko darīt kā zubrīties. Mums ir privātās dzīves! Strādājam, lai būtu nauda, nevis, lai vergotu jūsu žīdu kompānijai! Kad vēl tur strādāju mums piesolīja algas palielinājumu - iedomājieties, algu pacēla par 10 sant stundā! Nožēlojami.

Man ir pieredze ļoti labos darbos gan LV, gan ārzemēs un es zinu kas ir ko vērts. Aarzemēs esmu tik pelnījusi cik tai sūda vadībai nekad nebūs mēnesī. Un es srādāju 8h un biju apmierināta. Tā kā man vemt gribas no tās vadības muldēšanas, ka šis ir ''labs'' darbs'', jo tas ir sliktākais, ko esmu darījusi. Tur arī ir pretīga aura. Un vienmēr jutos netīra, kad gāju mājās, pat pēc darba nebija vēlmes kaut kur aiziet atpūsties. FUJ! Viņi māk tikai aizrādīt, ja sekundi kaut ko nedari, bet kad visu dienu raujies kā ēzelis nevienu labu vārdu nepateiks, bet paies garām ar paceltu degunu. Zinu, ka vadībai ir vienalga, jo meitenes mainās kā konveijerī, būs tacu citas jaunas stulbenītes un uz to arī viņi parazitē. Kad es tur strādāju - viss kolektīvs nomainījās, paliku es un vēl viena meitene, ar kuru vienlaicīgi iestājāmies darbā. Meitenes nāk un iet. Atceros kā man meitenes sūdzējās par veikala vadītāju, ka viņa ir maita un pati vispār nespēj pasmaidīt - vienmēr staigā īgna, bet citiem aizrāda par katru sīkumu. Atceros, kā meitenes man blakus stāvēja un pīkstēja, ka ienīst šo darbu un es ļoti labi vinas sapratu, taču vajadzēja naudu. Es ienīstu DROGAS un man tagad ir pretīgi uz viņām pat skatīties. ESMU TIK LAIMĪGA, KA AIZGĀJU.

Aizmirsu pierakstīt, ka mēs esam arī apsargi. Ne tikai pārdevēji-kasieri, bet arī apkopējas, krāvējas un pildāam apsarga darbu. Apsargs atnāk tikai 1x nedēļā! Un par to visu kopā mums maksā 1, 10 h. ''Fenomenāli!'' Kaut jums viss nāktu atpakaļ DROGAS VADĪBA. Es ticu, ka nāks atpakaļ - karma ir maita. :)

K

I Ingars Siliņš 07.07.2013

"Visi idioti, maitas, kāds ārprāts..." Tas bija tas, kas palika prātā no šī garā pentera :D

C cE22 08.07.2013

Cilvēkam sasāpējās :) Bet nu piekrītu, ka visi lielie uzņēmumi tā arī piepelnās un jaunu/bez izglītības uzņemtiem cilvēkiem :)

F ferfreak 09.07.2013

"Man ir pieredze ljoti labos darbos gan LV, gan aarzemees un es zinu kas ir ko veerts. Aarzemees esmu tik pelniijusi cik tai suuda vadiibai nekad nebuus meenesii. Un es sraadaaju 8h un biju apmierinaata."

Madam, un kamdēļ gan jūs pametāt šo pasakaino darbu un par grašiem iestājāties Drogas rindās, m? :)))

ilmaars 09.07.2013

Viss, ko es sapratu - "psiho kā aizdedzināta cūka" :D zelta vārdi. Vadība ir vai nu d*rsā parauta vai kā - nu kuram interesē, piemēram, pret kukaiņu izsmidzināmais līdzeklis, ko piedāvāja ap Jāņiem. Man ir acis pierē un smadzenes galvā, es pats redzu, ka tas stāv visredzamākajā vietā visā veikalā - pie kases. Man tiešām jādzird kā man piedāvā acīmredzamo? Cilvēki no tādiem sīkumainiem piedāvājumiem samulst.

а Алексий 24.04.2016

Покупал зонтик,стоил около 20 евро, через 2 месяца половина спиц поломалось. Не покупайте в Drogas зонтики

L Lindeee 02.08.2016

Drogasā nekad meitenes neejiet strādāt..

N Natalija Repke 24.01.2017
Pie kasēm nav ekrānā

Labdien.
Iepirkos Drogās Stacijas lauk2 .Kase 3
Drogas atlaides ir daudz.Pie kasse upss..
Es neredzu ko skanē kasiere nav EKRĀNS kur ir displej ko var ieraudzīt Pircējs.
Drogas uū

M MI 04.09.2017
Serviss

Dominas Drogas mūždien trūkst cenu zīmes precei! Kad tas vienreiz beigsies un es varēšu iepirkties bez cenu minēšanas!